iPhone 5s

Gandas: „Apple“ naują 4 colių įstrižainės ekraną turintį telefoną pavadins „iPhone SE“

Žaidimas, kurio metu visi spėlioja, kaip „Apple“ pavadins planuojamą išleisti išmanųjį telefoną su 4 colių įstrižainės ekranu, jau prasidėjo. Vieni mano, jog naujasis „iPhone“ gali būti pavadintas „iPhone 6c“ ar „iPhone 5se“, tačiau naujausi gandai skelbia, jog tai bus tiesiog „iPhone SE“.

Kaip skelbia tinklaraštis „9to5Mac“, „Apple“ pavadinime gali atsisakyti skaičiaus dėl to, kad vartotojai nemanytų, jog tai – senas telefono modelis. Anksčiau buvo teigta, kad naujasis telefonas bus pavadintas „iPhone 5se“, tačiau dabar manoma, kad skaičiaus bus atsisakyti ir liks tik specialaus leidimo (angl. – special edition) trumpinio inicialai.

„iPhone SE“ būtų pirmas „Apple“ telefonas nuo pat 2007 metų, kai buvo išleistas pirmasis „iPhone“, kuris savo pavadinime neturėtų skaičiaus. Tačiau tai nebūtų pirmas produktas, kuris savo pavadinime turėtų specialaus leidimo inicialus.

Dar 1987-aisiais „Apple“ buvo išleidusi kompiuterį „Macintosh SE“. Tiesa, tada šios dvi raidės reiškė dar ir kitką – sistemos plėtrą (angl. – system expansion).

Telefonas „iPhone SE“, ar kad ir kaip „Apple“ ji pavadintų, manoma, atkeliaus su tokio paties dydžio korpuso kaip „iPhone 5“ ir „iPhone 5s“, bet su užapvalintomis ekrano kraštinėmis ir „iPhone 6“ prilygstančiomis specifikacijomis. Šį modelį tikimasi išvysti jau kovo 15 dieną.