Gandai: „Apple“ rugsėjį išleis du 4,7 ir 5,5 colių ekranus turinčius „iPhone“

„iPhone“ ekranai

Kompanijos „Apple“ sekančios kartos išmanusis telefonas „iPhone“ bus išleistas dviejų modelių – su 4,7 ir 5,5 colių įstrižainių ekranais, skelbia japonų naujienų portalas „Nikkei“.

Gandai apie tai, kad „Apple“ ruošiasi išleisti du skirtingų dydžių ekranus turinčius „iPhone“ modelius sklinda jau apie pusę metų.

Anot „Nikkei“, „Apple“ tiekėjai jau pradeda gaminti šiems modeliams skirtas dalis, pavyzdžiui, pirštų antspaudų sensorius, procesorius bei ekranus iš safyro kristalo.

Tiesa, masinę dalių gamybą numatoma pradėti balandžio mėnesį. Būtent tada, teigiama, ekranus naujos kartos „iPhone“ modeliams pradės gaminti ir „Apple“ partneriai „Sharp“ bei „LG“.

Tinklaraštis „Macotakara“ jau anksčiau skelbė, kad „LG“ gaminamų ekranu rezoliucija bus 1920×1080, o pikselių skaičius viename colyje sieks 440.

Tačiau kol kas apie sekančios kartos „iPhone“ yra žinoma labai mažai. Manoma, kad naujas modelis(-iai) turės plonesnį korpusą nei „iPhone 5S“, atnaujintą dizainą ir naujos kartos „A8“ procesorių. Yra pasirodę gandų, kurie skelbia ir apie 8 megapikselių priekinę fotokamerą bei 2 gigabaitus operatyviąją atmintį.