Steve’o Jobso sandalai

Aukcione parduoti seni Steve’o Jobso sandalai

Nesvarbu, kas toks Steve’as Jobsas ir kokios didelės kompanijos įkūrėjas jis buvo, bet jo senų sandalų įsigijimas aukcione neretam gali pasirodyti vis dar keistas. Tačiau vis tik atsirado entuziastų, kurie už juos paklojo nemažą sumą.

Šeštadienį vykusiame aukcione JAV buvo parduoti keli asmeniniai Steve’o Jobso daiktai, tarp kurių – sandalai, megztinis aukšta apykakle, naudotas „Seiko“ riešo laikrodis bei smulkūs aksesuarai, įskaitant vizitinę kortelę ir aštuntojo dešimtmečio „Apple“ pieštuką.

Daugumą šių daiktų yra dar iš tų laikų, kai S. Jobsas dirbo kompanijoje „NeXT“, kurią įkūrėjo po laikino pasitraukimo iš „Apple“. Šie daiktai buvo parduoti iš asmeninės Marko Sheffo kolekcijos. Jis aštuntajame dešimtmetyje rūpinosi Jobso nekilnojamuoju turtu bei su „Apple“ įkūrėju dalinosi organinės sodininkystės patirtimi.

Aukcione parduodamus daiktus buvęs S. Jobso pažįstamas surinkdavo po to, kai šis juos išmesdavo lauk. Anot M. Sheffo, „Apple“ įkūrėjas nemėgdavo turėti daug daiktų, todėl jam dažnai tekdavo tiesiog jų atsisakyti.

Tiesa, nėra aišku, kas ir už kiek įsigijo S. Jobso apavą.