„MacBook Air“

Atnaujinti esami „MacBook Air“ ir „MacBook Pro“ modeliai

„MacBook Air“

Kompanija „Apple“ pirmadienį vykusio pristatymo metu pristatė naują nešiojamą kompiuterį „MacBook“ bei paskelbė atnaujinusi esamus „MacBook Air“ ir „MacBook Pro“. Abu atnaujinti modeliai pasižymi greitesne vidine atmintimi, naujos kartos procesoriais ir grafikos plokštėmis.

13 colių „MacBook Pro“ su „Retina“ ekranu

Vienas populiariausių „Apple“ nešiojamųjų kompiuterių nuo šiol galės pasigirti iš esmės perkurtu „trackpad“ jutikliu, kuris gebės nustatyti, kaip stipriai yra spaudžiama. Vartotojas taip pat galės pasirinkti jutiklio jautrumą. Funkcija „Force Click“ suteiks galimybę naudotis papildomomis funkcijomis spaudžiant jutiklį stipriau.

„MacBook Pro“ su „Retina“ ekranu

Atnaujintas „MacBook Pro“ taip pat sulaukė ir naujo penktos kartos „Intel Core“ procesoriaus, kurio didžiausias taktinis dažnis siekia 3,1GHz su „Turbo Boost“ dėka „pakelti“ iki 3,4GHz. Vaizdo apdorojimu rūpinsis nauja „Intel Iris Graphics 6100“ grafikos plokštė, o vidinė SSD atmintis perkels failus dvigubai greičiau – iki 1,6GBps.

Be to, „Apple“ pridėjo vieną papildomą valandą prie kompiuterio baterijos veikimo trukmės, todėl dabar bus galima naršyti internete iki 10 valandų, o žiūrėti filmus – iki 12 val.

„MacBook Pro“ su „Retina“ ekranu

„MacBook Air“

Atnaujinti 11 ir 13 colių įstrižainės „MacBook Air“ taip pat pasižymi penktos kartos „Intel Core“ procesoriais su iki 2,2GHz taktiniu dažniu, kuris gali būti pakeltas iki 3,2GHz. Abiejuose modeliuose yra integruota „Intel HD Graphics 6000“ vaizdo plokštė, „Thunderbolt 2“ jungtys ir dvigubai greitesnė „flash“ atmintis.

Atnaujinti „MacBook Air“ ir „MacBook Pro“ modeliai prekyboje Lietuvoje turėtų pasirodyti 1-2 savaičių bėgyje.

„MacBook Air“