„Apple“ sukūrė instrukcijas, kaip „Android“ vartotojams pereiti prie „iPhone“

„Galaxy S5“ ir „iPhone 5S“

Iki oficialios naujųjų išmaniųjų telefonų „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ prekybos pradžios likus visai nedaug, „Apple“ savo internetiniame palaikymo puslapyje paviešino išsamias instrukcijas, kaip perkelti visus duomenis iš „Android“ įrenginio į „iPhone“.

Instrukcijose paaiškinama, kaip perkelti elektroninio pašto paskyras į pagrindinę „iPhone“ pašto programą, kaip „Android“ įrenginyje esančius kontaktus, kalendoriaus įrašus ir nuotraukas perkelti naudojantis trečių šalių sukurta programa („Copy My Data“).

„Apple“ taip pat teigia, kad vartotojai iš savo turimų „Android“ įrenginių nuotraukas, vaizdo įrašus ir elektronines knygas gali perkelti pasinaudodami „Mac“ ir asmeniniams kompiuteriams skirta programa „iTunes“. Tam yra paruoštos specialios, išsamios instrukcijos.

Tokį žingsnį „Apple“ žengė greičiausiai dėl to, kad tikisi, jog išleidus telefonus su didesnės įstrižainės ekranais, pavyks privilioti dalį „Android“ vartotojų, kurie priversti naudotis šia operacine sistema dėl ją naudojančių telefonų su didesniais ekranais.

Kviečiame pasižiūrėti „Apple“ instrukcijas, kaip perkelti duomenis iš „Android“ į „iPhone“.