„Apple“ pradėjo ruoštis pirmadienį prasidėsiančiai konferencijai „WWDC 2015“ nuotraukų galerija nuolat atnaujinama

Kompanija „Apple“ pradėjo ruošti „Moscone Center“ pastatą pirmadienį prasidėsiančiai technologijų konferencijai „WWDC 2015“, kurios metu tikimasi išvysti programinės ir techninės įrangos naujovių.

Kaip ir kiekvienais metais, „Apple“ savo kasmetinei konferencijai renkasi tą patį konferencijų centrą San Francisko mieste, puošdama jo išorę išskirtinai tų metų konferencijai sukurtais grafiniais elementais, o pastato viduje pakabindama su naujausiomis „iOS“ ir „OS X“ operacinėmis sistemomis susijusius plakatus, kurių dar niekas nebūna matęs iki tol.

Pastato išorėje jau dabar matyti pradėtas dekoruoti „Apple“ logotipas, kurio dabar galima išvysti tik viršutinę dalį. Per ateinančias kelias dienas „Apple“ turėtų užbaigti pastato išorės dekoravimą, todėl pastoviai atnaujinsime nuotraukų galeriją, kurią galite peržiūrėti žemiau.

Be „iOS 9“ ir „OS X 10.11“ taip pat tikimasi išvysti ir naują „Apple“ muzikos transliavimo internetu paslaugą bei galbūt atnaujintą „Apple TV“ priedėlį.

Konferencija „WWDC 2015“ prasidės jau pirmadienį. Apie svarbiausius įvykius iš konferencijos informuos portalas iTouch.lt.

Kviečiame žiūrėti nuotraukų galeriją (atnaujinta birželio 6 d., 10:10 val.).