„Beats Pill XL“ kolonėlė

„Apple“ dėl saugumo sumetimų atšaukia „Beats Pill XL“ kolonėles

„Beats Pill XL“ kolonėlė

Kompanija „Apple“ dėl priešgaisrinės saugos rizikos savanoriškai iš prekybos atšaukia „Beats Pill XL“ kolonėlę. Nustatyta, kad labai retais atvejais „Beats Pill XL“ baterija gali perkaisti ir sukelti gaisro riziką.

„Apple“ kreipiasi į visus vartotojus ir prašo sustoti naudotis „Beats Pill XL“ kolonėlėmis. Kompanija teigia, jog kiekvienam vartotojui už kolonėlę bus gražinta po 325 JAV dolerius.

Šis atšaukimas neliečia kitų „Beats“ produktų, įskaitant ir mažesnę kolonėlės versiją „Beats Pill“. „Beats Pill XL“ buvo pristatyta 2013 metų lapkričio mėnesį, tačiau „Apple“ jau kitų metų birželį įsigijo ją išleidusią „Beats“ kompaniją.

Visa defektuotos kolonėlės gražinimo procedūra yra gana paprasta. „Beats Pill XL“ vartotojas turi užpildyti specialią formą internete ir pasirinkti, kokiu būdu jis nori atgauti pinigus – „Apple“ parduotuvės kreditu ar tiesioginiu pavedimu į banko sąskaitą. Kolonėlė turi būti išsiunčiama gavus dėžę nurodytu adresu su iš anksto „Apple“ apmokėtu siuntimu.

JAV vartotojų produktų saugumo komisija skelbia, kad išviso JAV buvo parduota 220 tūkst., o Kanadoje – 11 tūkst. šių kolonėlių. Užfiksuoti aštuoni kolonėlės perkaitimo atvejai, o vieno iš jų metų nudegintas vartotojo pirštas ir sugadintas stalas.

„Beats Pill XL“ kolonėlė