Move-to-iOS

„Apple“ aplikacija „Move to iOS“ sulaukė gausybės neigiamų „Android“ fanų atsiliepimų

Move-to-iOS

Kartu su mobiliąja operacine sistema „iOS 9“ kompanija „Apple“ trečiadienį aplikacijų parduotuvėje „Google Play“ išleido pirmąją „Android“ platformai skirtą duomenų perkėlimo aplikaciją „Move to iOS“. Tiesa, „Android“ gerbėjai pirmąją „Apple“ aplikaciją šioje parduotuvėje pasitiko ne itin šiltai.

„Move to iOS“ leidžia telefonų su operacine sistema „Android“ vartotojams, kurie pereina prie „iPhone“, lengvai perkelti svarbiausius duomenis – kontaktus, nuotraukas, žinutes ir kt. – kelių paspaudimų pagalba.

Todėl visai nenuostabu, kad aplikacija sulaukė didžiulio atsiliepimų kiekio pačią pirmą dieną, iš kurių dauguma yra įvertinti vos viena žvaigždute iš penkių galimų. Dauguma šių atsiliepimų net nėra susiję su aplikacijos funkcionalumu. Vietoje to, jie yra sukurti užkietėjusių „Android“ fanų, kurie paprasčiausiai nemėgsta „Apple“.

„Geriau persišaučiau sau veidą, nei pereičiau prie uždaros, kontroliuojamos aplinkos. Po kelių metų „Apple“ taps kita „Blackberry“, – rašo vienas vartotojas.

Kai kuriems iš atsiliepimus parašiusių vartotojų netrūksta ir humoro jausmo: „Tai kelionės laiku aplikacija. Ar kada svajojote grįžti laiku? Na, dabar galite! Iš naujo patirkite funkcijas, kurias turėjote metų metus, bet šįkart lėtai, žingsnis po žingsnio“.

Šio teksto rašymo metu aplikacija jau turėjo per 6 tūkstančius atsiliepimų. Net 4,6 tūkst. atsiliepimų yra su vienos žvaigždutės įvertinimu. Tuo tarpu, maksimalus 5 žvaigždučių įvertinimas yra suteiktas su kiek daugiau nei 1 tūkst. atsiliepimų.