Aplikacija leidžia su „iPhone 5S“ filmuoti 2K raiškos vaizdo įrašus

„Ultrakam“

Sekmadienį didžiausioje mobiliųjų aplikacijų parduotuvėje „App Store“ pasirodžiusi aplikacija „Ultrakam“ sukėlė tikrą sąmyšį – aplikacija leidžia su išmaniuoju telefonu „iPhone 5S“ filmuoti dvigubai didesnės nei „full HD“ raiškos vaizdą, skelbia tinklaraštis„9to5Mac“.

Daugelio nuostabai aplikacija nėra eilinė apgaulė ir iš tikrųjų geba su naujausiame „Apple“ išmaniajame telefone įmontuota kamera kurti 2K raiškos vaizdo įrašus.

Esmė yra tame, kad aplikacija tiesiog išnaudoja didesnes telefono techninės įrangos galimybes. „Apple“ teigia, kad „iPhone 5S“ kamera sugeba filmuoti 1080p „HD“ raiška, tačiau tai nevisai tiesa: kamera sugeba filmuoti 3264×2448 rezoliucijos vaizdą, tačiau originali „iOS“ sistema nepajėgia jos apdoroti.

„Ultrakam“ ne tik filmuoja 2240×1672 rezoliucijos vaizdo įrašus, bet ir leidžia net 24 kadrų per sekundę greičiu. Tad aplikacijos vartotojai galės pasijausti lyg filmuodami su profesionalia kino filmų kamera.

Tiesa, „Ultrakam“ aukštos raiškos vaizdo įrašai pareikalaus telefono vidinės atminties. Teigiama, kad minutės trukmės su aplikacija nufilmuoto vaizdo įrašo dydis sieks 3 gigabaitus.

Aplikaciją galima įsigyti iš „App Store“ už 5,99 euro.

[vimeo id=“90202587″ width=“600″ height=“340″ position=“center“]