Naujausiose „Windows 10“ reklamose „Microsoft“ atskleidžia pranašumus prieš „Mac“

Kompanija „Microsoft“ išleido seriją reklamų, kuriose apžvelgiamos kompiuterių „Mac“ vartotojams neprieinamos operacinės sistemos „Windows 10“ funkcijos. 

Reklamose vaidina projekto edukacinio projekto „The Bug Chicks“ autorės Kristie ir Jess. Viena iš jų yra „Mac“ vartotoja, o kita – „Windows 10“. Pati „Microsoft“ teigia, kad tai – tikri žmonės, kuriems yra sumokėta už tikrą nuomonę.

Reklamose „Microsoft“ demonstruoja pagrindinį „Windows“ pranašumą – valdymą pirštu. Šią funkcija pasižymi kompiuteriai su operacine sistema „Windows 10“ ir liečiamaisiais ekranais.

Be to, „Microsoft“ turi ir savo sukurtą virtualų balso asistentą „Cortana“, kuris, kaip teigia jos kūrėja, padeda lengviau atlikti kasdienes funkcijas, į pagalbą pasitelkiant balso komandas.

Kviečiame pasižiūrėti reklamas.

https://youtu.be/k6SVsf0k2i0

https://youtu.be/ln5LU532GuY

https://youtu.be/WHoHKjjttvQ

„Consumer Reports“: kompiuteriai „MacBook“ yra patikimiausi

Nešiojamieji kompiuteriai „MacBook“ ir toliau išlieka lyderiai tarp kitų nešiojamųjų kompiuterių kaip patikimiausi ir turintys aukščiausią vartotojų patenkinimo balą, skelbiama remiantis naujausia „Consumer Reports“ apklausa.

Apklausos metu buvo apklausta 58 tūkstančiai vartotojų kurie nešiojamuosius kompiuterius įsigijo laikotarpyje nuo 2010-ųjų iki 2015 metų.

Kaip skelbia „ZDNet“, beveik 20 procentų respondentų susidūrė su kompiuterio gedimu per pirmuosius tris metus, tačiau „MacBook“ pasižymėjo kur kas mažesniu gendamumo dažnumu nei operacine sistema „Windows“ paremti kompiuteriai, pavyzdžiui, „Acer“, „Lenovo“, „Samsung“ ir kt.

Teigiama, kad „MacBook Air“ modelis pasižymėjo tik 7 proc. gendamumo rodikliu, o „MacBook Pro“ – 9 proc. Be to, „Windows“ kompiuteriais jų naudotojai vidutiniškai naudojosi 20 val. per savaitę, o „Apple“ vartotojai – 23 val. Tačiau pastarieji vis vien pasižymi mažesniu gendamumo rodikliu, nors jais naudojamasi daugiau.

Kalbant apie vartotojų pasitenkinimą, 71 proc. „MacBook“ vartotojų buvo patenkinti įrangos patikimumu, kai tuo tarpu „Windows“ – tik 38 proc.

Įdiegti „Windows“ į kompiuterį „Mac“ dabar bus paprasčiau

macbook-pro-boot-camp-windows

Trečiadienį išleista operacinė sistema „OS X El Capitan“ be kompiuterių „Mac“ vartotojams naudingų funkcijų su savimi kartu atsinešė ir vieną pravarčią galimybę operacinės sistemos „Windows“ vartotojams, kuri leis pastarąją sistemą įdiegti į „Mac“ kompiuterį be papildomos USB laikmenos.

Tad dabar, prie „Mac“ techninės, bet „Windows“ programinės įrangos persikonfigūruoti nusprendę vartotojai galės „Mac“ esančios gamyklinės „Bootcamp“ programos pagalba sukurti kietojo disko particiją „Windows“ sistemai. Pasirinkus particijos dydį ir instaliacinį ISO failą, kompiuteris persikraus ir pradės standartinį „Windows“ instaliacijos etapą.

Paaiškėjo, kad dabar „Bootcamp“ programa be „OS X“ ir „Windows“ skirtų particijų sukurs dar vieną, kurioje patalpins „Windows“ instaliacinius failus. Vos tik „Windows“ bus įdiegta, instaliaciniai failai bus ištrinti, o instaliavimui sukurta particija – prijungta prie pagrindinės „OS X“ sistemos dalies.

Tiesa, tokią USB laikmenos „Windows“ instaliacijai per „Bootcamp“ galimybę palaikys tik šie modeliai: „MacBook Air“, „MacBook Pro“ ir „Mac Pro“.