Pagrindinė „Apple“ „Wi-Fi“ modulių gamintoja traukiasi iš šio verslo

Kompiuteriams „Mac“, telefonams „iPhone“, planšetėms „iPad“ ir muzikos grotuvams „iPod“ bevielio ryšio „Wi-Fi“ modelius kurianti bendrovė „Broadcom“ mažina šio komponento gamybos apsukas ir po truputį traukiasi iš šio verslo, skelbia „DigiTimes“.

Tokį žingsnį amerikiečių kompanija žengia dėl darbo jėgos optimizavimo ir produktų linijos pertvarkymo po to, kai ją įsigijo „Arago Technologies“.

Tai reiškia, kad „Apple“ gali tekti ieškotis naujo šio komponento tiekėjo. Tiesa, tai negali būti sunki užduotis, nes „Broadcom“ pati niekada negamino „Wi-Fi“ modulių, o juos tik kūrė.

Visą gamybos procesą atlikdavo pagrindinė „Apple“ produktų surinkėja TSMC, kuri, spėjama, gali perimti šio komponento tolimesnį kūrimą ir gamybą.

Priimti „iPhone“ skambučius su „Mac“ ar „iPad“ bus galima ir be „Wi-Fi“ ryšio

Tęstinumo funkcija

Operacinė sistema „iOS 9“ leis vartotojams priimti į „iPhone“ gaunamus skambučius ir žinutes su kompiuteriais „Mac“ ar „iPad“ net ir tada, kai telefonas nėra tame pačiame bevielio interneto „Wi-Fi“ tinkle. Tai bus galima daryti net ir per mobilųjį internetą.

Kartu su „iOS 8“ pristatyta tęstinumo (angl. – Continuity) iki šiol leido tai daryti tik tada, kai įrenginiai yra tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle. Tačiau nuo rudens, kuomet „iOS 9“ taps oficialiai prieinama, tai nebebus būtina.

Pavyzdžiui, jei pamiršote namie savo „iPhone“, darbe vis vien galėsite priimti skambučius ir žinutes per prie „Wi-Fi“ prijungtą kompiuterį „Mac“.

Ši funkcija jau yra gavusi pavadinimą. Tai – skambinimas per „Wi-Fi“. Daugelis didžiųjų užsienio mobiliojo ryšio operatorių jau virš metų siūlo galimybę skambinti iš bet kurio „iOS“ įrenginio, kuris prijungtas su tuo pačiu „iCloud“ vartotoju, kaip ir operatoriaus ryšį naudojantis „iPhone“.

„iOS 9“ jau dabar yra prieinama patvirtintiems „Apple“ programuotojams, tačiau kiti vartotojai ja galės pradėti naudotis nuo rudens.