„iPhone SE“ pasižymės daugelio nemėgstama 16 gigabaitų vidine atmintimi?

Iki oficialaus išmaniojo telefono „iPhone SE“ debiuto likus vos kelioms dienoms, viešumoje pasirodė nuotrauka, kurioje matoma šio telefono įpakavimo galinė dalis. Iš nuotraukos galima suprasti, kad šį modelį visgi bus galima pasirinkti su 16 gigabaitų vidine atmintimi.

Jei nuotraukoje esanti „iPhone“ dėžutė iš tiesų priklauso dar neišleistam „Apple“ telefonui, tuomet aišku, kad „iPhone SE“ ne tik puikuosis tokiu pavadinimu, apie kurį kalbama jau kelis mėnesius, bet ir palaikys „Apple Pay“ atsiskaitymo sistemą, kurios pagrindiniu ingredientu laikoma NFC technologija.

Ant dėžutės taip pat rašoma, kad telefono komplektacijoje vartotojai ras „Lightning“ kabelį, „EarPods“ ausines, o telefonas palaikys pasaulinius mobiliojo ryšio tinklus.

„iPhone SE“ pakuotė

Visgi, įdomiausia yra tai, kad ant pakuotės puikuojasi 16 gigabaitų vidinės atminties ženkliukas. O tai reiškia, kad nepaisant didelės priešpriešos tokio dydžio „Apple“ telefonų atminčiai, „iPhone“ gamintoja vis vien išleis tokios talpos modelį.

„iOS 9“ atnaujinimai nebekels problemų įrenginio atminčiai

iOS 9

Kompanija „Apple“ su operacine sistema „iOS 9“ padarė keletą labai svarbių atnaujinimų, kurie padės suinstaliuoti atnaujinimus jiems nereikalaujant daug įrenginio vidinės atminties.

Dar praėjusių metų rudenį išleista „iOS 8“ sukėlė daugumai vartotojų tikrą galvos skausmą, kuris privertė juos ieškoti atsakymo į klausimą: kaip įdiegti sistemos atnaujinimą, kuris reikalauja 3 ar 4 gigabaitų laisvos įrenginio vietos?

Tačiau su „iOS 9“ tokių problemų nekils.

Sistemos atnaujinimams – „dieta“

Pirmiausia, „Apple“ drastiškai sumažino atnaujinimų dydį. Didžiausias „iOS 8“ atnaujinimas siekė net 4,58 gigabaito (GB) – daugiau nei ketvirtadalį „iPhone“ modelio su 16GB atminties. Palyginimui, „iOS 9“ atnaujinimas reikalauja kur kas mažiau – iki 1,3GB.

Tačiau neapsigaukite. „iOS“ atnaujinimas po jo įdiegimo neužima papildomos vietos ir vos tik jis yra įdiegiamas vietoje senosios operacinės sistemos, atnaujinimo failas ištrinamas.

„Apple“ laikinam ištrins aplikacijas

Jei 1,3GB yra vis dar aukščiau jūsų įrenginio laisvos atminties ribos, nauja „Apple“ sukurta funkcija išspręs ir šią situaciją. Jei bandysite atsisiųsti „iOS 9“ atnaujinimą ir ir jūsų įrenginyje pritrūks jam vietos, sistema pasiūlys trumpam ištrinti kai kurias jūsų aplikacijas. Tačiau vos tik atnaujinimo atsiuntimas ir įdiegimas bus sėkmingai atliktas, sistema automatiškai atsiųs aplikacijas su visais jūsų duomenimis.

Senamadiškas, bet patikimas būdas atnaujinti

Jei jūsų įrenginyje išties trūksta laisvos atminties atnaujinimui ir nenorite, kad dalis jūsų aplikacijų būtų ištrintos – net ir laikinam, jūs visada turite galimybę atnaujinti operacinę sistemą senamadišku, bet patikimu būdu. Tam jums prireiks tik laido sujungimui su kompiuteriu, jame įdiegtos „iTunes“ programos ir interneto ryšio.

„iPhone 6S“ baterijos talpa – mažesnė nei pirmtako?

Mėnesis iki „iPhone 6S“ išleidimo pasirodė gandų, kad naujojo modelio baterijos talpa gali būti šiek tiek mažesnė už pirmtako – „iPhone 6“. Vakar į dienos šviesą išvilkto „iPhone 6S“ ekrano reklaminiame vaizdo įraše matoma, kad naujasis modelis turi išties mažesnės talpos bateriją.

Vienoje vaizdo įrašo vietoje akylesni žiūrovai gali pastebėti ant „iPhone 6S“ baterijos esantį ženklinimą „1715 mAh“. Tai tik patvirtina iki tol sklidusius gandus, kad naujausiame modelyje baterijos talpa sieks 1715 miliampervalandes. Palyginimui, „iPhone 6“ baterijos talpa – 1810 mAh.

Gandai taip pat teigia, kad „iPhone 6S Plus“ baterijos talpa sieks 2750 mAh, o štai jo pirmtakas „iPhone 6 Plus“ šiuo metu talpina 2910 mAh. Ir nors oficiali „iPhone 6S Plus“ baterijos talpa dar nepatvirtinta, greičiausiai ji bus patvirtinta per ateinančias kelias savaites, kuomet bus atlikti pirmieji mėgėjiški telefono ardymai.

https://youtu.be/cSTEB8cdQwo

„iPhone 6S“ minimali talpa gali būti 32 gigabaitai?

„iPhone“ kamera

Kinų tinklaraštis „M.I.C. Gadget“ skelbia, kad sekančios kartos išmanusis telefonas „iPhone“ vartotojus gali pasiekti ne su įprasta minimalia 16 gigabaitų, o su 32 gigabaitų vidine atmintimi.

Tokie gandai pasklido po to, kai „iPhone“ surenkančios gamintojos „Foxconn“ darbuotojai prasitarė apie naujausio „Apple“ išmaniojo telefono pakuotę.

Teigiama, kad jau ankstyvoje „iPhone 6S“ gamybos stadijoje telefono pakuotės yra žymimos 32, 64 ir 128 gigabaitų simboliais.

Tai jau ne pirmas pranešimas apie tai, kad „Apple“ gali atsisakyti daug kam per mažo telefono vidinės atminties dydžio. Tiesa, neseniai nutekintose tariamai „iPhone 6S“ nuotraukose matoma sisteminė plokštė su 16 gigabaitų atmintimi. Tačiau manoma, kad tokią atmintį „Apple“ gali naudoti tiesiog testams skirtuose modeliuose.

Spėjama, kad „iPhone 6S“ bus šiek tiek storesnis už pirmtaką dėl naujos „Force Touch“ technologijos panaudojimo ekrane, pasižymės auksinės–rožinės spalvos korpuso pasirinkimu, turės 12 megapikselių, 4K vaizdą filmuojančią kamerą.

„iOS 9“ atnaujinimai nebereikalaus tiek daug laisvos įrenginio vietos

„iOS“ atnaujinimas

Kompanija „Apple“ kartu su pirmadienį pristatyta operacine sistema mobiliesiems įrenginiams „iOS 9“ paskelbė ir vieną gerą bei svarbią naujieną vartotojams, kurie ketina atsinaujinti į šią versiją.

Nuo šiol naujausios „iOS“ versijos įdiegimas į įrenginį nebereikalaus tiek daug laisvos įrenginio vidinės atminties. Pavyzdžiui, „iOS 8“ atnaujinimas praėjusį rudenį atsinaujinti norintiems reikalavo net 4,58 laisvų gigabaitų. O štai „iOS 9“ reikalauja vos 1,3 gigabaito.

Tai yra gera žinia ypač tiems, kurių įrenginyje yra 8 ar 16 gigabaitų vidinė atmintis – tokiu atveju „iOS 8“ vartotojams teko paaukoti ne vieną gigabaitą svarbių duomenų.

Žinoma, visada yra galimybė atnaujinti įrenginio operacinę sistemą neištrinant dalies jame esančių duomenų. Tą galima padaryti programos „iTunes“ pagalba.

„iOS 9“ jau nuo pirmadienio yra prieinama „Apple“ patvirtintiems programuotojams. Iki birželio pabaigos naujausią versiją galės išmėginti ir testavimo programoje dalyvaujantys vartotojai, o oficialiai „iOS 9“ pasirodys šį rudenį.

„Apple“ gali panaikinti 16 gigabaitų talpos „iPhone“ modelius

„iPhone 6 Plus“

Kompanija „Apple“ gali pagaliau atsisakyti mažiausios talpos „iPhone“ modelių ir pradėti vartotojams siūlyti didesnę vidinę atmintį turinčius mažiausiai kainuojančius išmaniuosius telefonus.

Sklinda gandai, kad birželį į masinę gamybą išleistą naująjį „iPhone 6S“ modelį vartotojai rudenį galės įsigyti su mažiausiai 32 gigabaitų vidine atmintimi.

Tyrimų bendrovės „TrendForce“ analitikai spėja, kad didžiausia „iPhone 6S“ naujovė bus padidintas operatyviosios (RAM) atminties dydis – nuo 1 iki 2 gigabaitų. Tačiau vartotojai jau nebeišvys 16 gigabaitų talpos modelio. Vietoje to bus siūloma įsigyti 32, 64 arba 128 gigabaitų talpos modelius.

Anot gandų, vartotojai, įsigiję 64 arba 128 gigabaitų talpos modelius, taip gaus greitesnę telefono vidine atmintį, kurios privalumai pasireikš telefono spartoje.

Naujuosius „Apple“ išmaniuosius telefonus tikimasi išvysti jau rugpjūčio mėnesį, nors prekyboje jie turėtų pasirodyti tik rugsėjį.