„iOS“ atnaujinimas

„iOS 9“ atnaujinimai nebereikalaus tiek daug laisvos įrenginio vietos

„iOS“ atnaujinimas

Kompanija „Apple“ kartu su pirmadienį pristatyta operacine sistema mobiliesiems įrenginiams „iOS 9“ paskelbė ir vieną gerą bei svarbią naujieną vartotojams, kurie ketina atsinaujinti į šią versiją.

Nuo šiol naujausios „iOS“ versijos įdiegimas į įrenginį nebereikalaus tiek daug laisvos įrenginio vidinės atminties. Pavyzdžiui, „iOS 8“ atnaujinimas praėjusį rudenį atsinaujinti norintiems reikalavo net 4,58 laisvų gigabaitų. O štai „iOS 9“ reikalauja vos 1,3 gigabaito.

Tai yra gera žinia ypač tiems, kurių įrenginyje yra 8 ar 16 gigabaitų vidinė atmintis – tokiu atveju „iOS 8“ vartotojams teko paaukoti ne vieną gigabaitą svarbių duomenų.

Žinoma, visada yra galimybė atnaujinti įrenginio operacinę sistemą neištrinant dalies jame esančių duomenų. Tą galima padaryti programos „iTunes“ pagalba.

„iOS 9“ jau nuo pirmadienio yra prieinama „Apple“ patvirtintiems programuotojams. Iki birželio pabaigos naujausią versiją galės išmėginti ir testavimo programoje dalyvaujantys vartotojai, o oficialiai „iOS 9“ pasirodys šį rudenį.