Steve’as Wozniakas apie greit pasirodysiantį S. Jobso filmą atsiliepia tik geriausiais žodžiais

Spalio 9 dieną kino teatrus visame pasaulyje pasieksiantis filmas apie legendinį technologijų pasaulio genijų ir kompanijos „Apple“ įkūrėją Steve’ą Jobsą dar nepasirodžius ekranuose jau susilaukia gausybės teigiamų atsiliepimų.

Štai vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve’as Wozniakas greitai pasirodysiantį filmą vadina itin autentišku – priešingai nei tą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Holivudo žvaigždė Ashtonas Kutcheris.

„Pamatęs dalį filmo pasijaučiau taip, lyg iš tikrųjų stebėčiau Steve’ą Jobsą ir kitus, o ne aktorius vaidinančius juos“, – teigė S. Wozniakas.

„Sony“ inicijuotame, tačiau vėliau į „Universal Pictures“ rankas patekusiame filme pagrindinį vaidmenį atlieka aktorius Michaelis Fassbenderis, scenarijaus autorius Aaronas Sorkinas, o režisierius Danny Boyle’as.

Kviečiame pasižiūrėti filmo pristatymą.

„Sony Music“ vadovas patvirtino „Apple Music“ pasirodymą „WWDC 2015“ metu

„Apple“ ir „Beats“

Kompanijos „Sony Music“ vadovas Dougas Morrisas sekmadienį vieno interviu metu patvirtino, kad pirmadienį prasidėsiančios konferencijos „WWDC 2015“ metu „Apple“ pristatys naują muzikos transliavimo internetu paslaugą „Apple Music“.

„Tai įvyks rytoj“, – trumpu atsakymu „Apple Music“ pasirodymą apibūdino D. Morrisas.

Įdomu yra tai, kad „Sony Music“ vadovas yra artimas Jimmy Iovine, kompanijos „Beats“ vieno iš įkūrėjų, draugas. „Beats“ šiuo metu priklauso „Apple“.

Todėl D. Morriso žodžiais verta tikėti net ir nepaisant to, kad jau kuris laikas kalbama apie tai, kad „Apple“ žengs žingsnį į muzikos transliavimo internetu rinką ir bandys įveikti jos lyderę „Spotify“.

Tačiau D. Morrisas neatskleidė daugiau detalių apie naują „Apple“ paslaugą. Anksčiau pasklido gandai, kad „Apple Music“ vartotojams atsieis 10 JAV dolerių per mėnesį, tačiau bus suteikiamas 3 mėnesių nemokamas bandomasis laikotarpis paslaugos išbandymui.

„Apple Music“ greičiausiai bus išleista kartu su operacine sistema „iOS 8.4“, kurios pasirodymas numatomas birželio pabaigoje. „WWDC 2015“ metu taip pat tikimasi „iOS 9“ ir „OS X 10.11“ pristatymo.

Sekančios kartos „iPhone“ modelyje – kamera su „Sony“ sensoriumi?

„iPhone 6“ kamera

Kompanija „Apple“ sekančios kartos išmaniajame telefone „iPhone 6S“ planuoja patalpinti 12 megapikselių kamerą, kuri pasižymėtų „Sony“ sukurtu sensoriumi, praneša feng.com.

Teigiama, kad sensorius pasižymės RGBW kodavimo funkcija, kas reiškia, kad prie įprastų raudonos, žalios ir mėlynos spalvų pikselių prisidės dar ir baltos spalvos. Tai reikštų didesnį kameros jautrumą, suteikiant nuotraukoms geresnę kokybę ir mažiau „triukšmo“ (angl. – noise).

„Sony“ skelbia, kad nors papildomi baltos spalvos pikseliai suteikia kamerai jautrumo, tai gali paveikti nuotraukų kokybę. Tačiau jų sukurta technologija apdoroja padidintą jautrumą nepaveikiant nuotraukų kokybės.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad naujos kartos „iPhone“ modelis pasižymės 12 megapikselių kamera, tačiau jos pikselių dydis bus mažesnis. Ir nors mažesnis pikselių dydis įprastai lemia prastesnę nuotraukų kokybę blogai apšviestoje aplinkoje, ekspertai mano, kad „Apple“ šią problemą išspręs pagerindama kitus kameros komponentus.

Sekančios kartos „iPhone“ modelius tikimasi išvysti jau rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais.

Oficialu: Steve’ą Jobsą „Sony“ statomame filme vaidins „Betmeno“ žvaigždė Ch. Bale’as

Christianas Bale'as ir Steve'as Jobsas

Scenarijų autorius Aaronas Sorkinas patvirtino, kad jo kuriamame ir „Sony“ statomame filme apie „Apple“ įkūrėją Steve’ą Jobsą pagrindinį vaidmenį atliks žinomas Holivudo aktorius Christianas Bale’as.

Tai scenarijaus autorius patvirtino pokalbio su „Bloomberg“ žurnaliste metu. Anot jo, atlikti Steve’o Jobso vaidmeniui CH. Bale’as pasirinktas be jokių atrankų, nes ši rolė yra nepaprastai sudėtinga.

„Jis (Ch. Bale’as – red. past.) turės pasakyti daugiau žodžių nei kiti žmonės trijuose filmuose kartu sudėjus. Bet jis sudoros“, – teigia A. Sorkinas.

Jau anksčiau buvo skelbta, jog filmą režisuos britų režisierius Danny Boyle’as. Aktorius Ch. Bale’as  yra vaidinęs tokiuose filmuose kaip „Žiaurūs laikai“, „Kovotojas“, „Betmeno“ serija ir kt.

[youtube id=“7Dg_2UJDrTQ“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

Steve’o Jobso vaidmuo „Sony“ statomame filme gali atitekti Leonardui DiCaprio

Aktorius Leonardas di Caprio
Aktorius Leonardas di Caprio

Kompanijos „Sony Pictures“ kuriamame filme apie legendinį „Apple“ įkūrėją ir vadovą Steve’ą Jobsą pagrindinį vaidmenį gali atlikti Holivudo superžvaigždė Leonardas DiCaprio, skelbia „The Hollywood Reporter“.

Apie tokią galimybę prasitarė galimas šio filmo režisierius Danny’is Boyle’as, kuris yra pastatęs tokius filmus kaip „Lūšnynų milijonierius“, „28 dienos po“ bei „127 valandos“. Jis taip pat režisavo praėjusiais metais vykusių Londono olimpinių vasaros žaidynių atidarymo ceremoniją.

Tiek garsusis Holivudo aktorius, tiek ir režisierius pradėti sieti su šiuo filmu po to, kai prieš savaitę „Sony“ nepavyko susitarti su „Socialinio tinklo“ režisieriumi Davidu Fincheriu. Pastarasis norėjo, kad S. Jobso vaidmenį atliktų kitas žymus aktorius Christianas Bale’as.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad „Sony“ kuriamas filmas susidės iš trijų dalių po 30 minučių. Filmo scenarijaus autorius Aaronas Sorkinas dar sausį pranešė, jog scenarijus jau baigtas rašyti. Teigiama, kad jį konsultavo vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve’as Wozniakas.

Kol kas nėra aišku, kada filmas bus baigtas statyti. Numatoma filmo statymo pradžia – šių metų pabaigą arba 2015-ųjų pradžia.

 

„Sony“ statomame filme Steve’o Jobso vaidmuo gali atitekti Christianui Bale’ui

Christianas Bale'as ir Steve'as Jobsas

Režisierius Davidas Fincheris, kuris yra arti susitarimo su „Sony“ dėl filmo apie „Apple“ įkūrėją Steve’ą Jobsą kūrimo, tikisi, kad pagrindinis vaidmuo atiteks Holivudo žvaigždei Christianui Bale’ui, skelbia „TheWrap“.

Nors oficialiai nėra paskelbta, kad D.Fincheris režisuos filmą, teigiama, kad jis bus paskirtas pagrindiniu filmo režisieriumi, jei pagrindinį vaidmenį gaus būtent Ch.Bale’as. Pastarasis nėra įvardinamas kaip vienintelis kandidatas „Apple“ įkūrėjo rolei, tačiau daug kas kalba apie nenuginčijamus jo panašumus su S.Jobsu.

D.Fincheriui jau yra tekę režisuoti filmą apie technologijų kompaniją. Dar 2010-aisiais jis statė filmą apie socialinį tinklalapį „Facebook“, pavadinimu „The Social Network“. Filmas buvo apdovanotas gausybe apdovanojimų.

iTouch.lt jau rašė, jog „Sony“ jau turi šio filmo scenarijų, kurį parašė Oskaro laureatas Aaronas Sorkinas.

Filmo pasirodymo data kol kas nėra aiški.

Steve‘as Jobsas norėjo, kad kompiuteriuose „Sony VAIO“ veiktų „Mac OS X“ operacinė sistema

Steve'as Jobsas

Kompanijos „Apple“ įkūrėjas Steve‘as Jobsas norėjo, kad nešiojamieji „Sony VAIO“ kompiuteriai veiktų operacinės sistemos „Mac OS X“, kurią sukūrė „Apple“, pagrindu.

Kaip teigia buvęs „Sony“ prezidentas Kunitake Ando, korporacijos „Sony“ įkūrėjas Akio Morita buvo S.Jobso įkvėpėjas, o japonas taip pat mėgo „Apple“ vadovą, nes, anot K.Ando, tik du amerikiečiai buvo jam įdomūs: Michaelis Jacksonas ir S.Jobsas.

Teigiama, kad „Sony“ įkūrėjas dažnai pasikviesdavo pas save į svečius šiuos du puikiai žinomus amerikiečių bei surengdavo asmeninius turus. Be to, „Sony“ ir „Apple“, dėl tokio artimo vadovų ryšio, yra kartu dirbusios prie kelių projektų, pavyzdžiui, „Apple“ medijos grotuvo „QuickTime“ komanda yra padėjusi „Sony“ sukurti ATRAC garso formatą.

Tačiau įdomiausia yra tai, kad S.Jobsas norėjo, jog „Sony“ savo nešiojamuose kompiuteriuose „VAIO“ naudotų „Apple“ operacinę sistemą „Mac OS X“.

Ir nors „Apple“ buvo pasiryžusi išsižadėti savo nusistatymų ir pritaikyti „Mac OS X“ sistemą tuomet jų nenaudotais „Intel“ procesoriais paremtiems „VAIO“ kompiuteriams, „Sony“ jau buvo išleidusi daug lėšų ir laiko pritaikydama šiuos įrenginius „Windows“ platformai.