„Google Photos“ siūlo nemokamai saugoti visas jūsų telefono nuotraukas ir vaizdo įrašus

„Google Photos“ aplikacija

Ketvirtadienį kompanija „Google“ pristatė naują paslaugą, pavadinimu „Google Photos“, kuri siūlo kompanijos „debesyje“ vartotojams saugoti jų mobiliuosiuose įrenginiuose esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Ta proga „Google“ išleido „iOS“ ir „Android“ vartotojams skirtas aplikacijas. Aplikacija pasižymės keliomis funkcijomis, tame tarpe – ir atsarginės kopijos kūrimu. Vartotojai galės pasirinkti nuotraukų ir vaizdo įrašo saugojimo būdą: saugoti failų originalus, naudojant turimą „Google“ disko talpą, arba  šiek tiek prastesnės, tačiau pakankamai aukštos kokybės failų kopijas. Pastaruoju atveju atmintis failams nebus ribojama ir vartotojai galės talpinti failus praktiškai iki „begalybės“.

Tiesa, įdomiausia ir bene naudingiausia „Google Photos“ funkcija yra tai, kad specialus „Google“ dirbtinis intelektas skenuos visas vartotojo įkeliamas nuotraukas ir atpažins juose esančius objektus. Tai leis ieškoti nuotraukų pagal objektų pavadinimus, žmones, vietoves ir dar daugiau.

„Google Photos“ taip pat bandys atimti dalį originaliosios „Apple“ nuotraukų programos vartotojų, siūlydama automatinio nuotraukų redagavimo funkciją, leisiančią ne tik nuotraukoms pridėti momentinius efektus ar redaguoti spalvas bei ryškumą, bet ir išsaugoti automatiškai pačios programos sukurtus koliažus, vaizdo įrašus ir „GIF“ paveiksliukus iš jūsų turimo turinio.

„Google Photos“ aplikaciją galite nemokamai atsisiųsti iš „App Store“. Prieš pradedant naudotis, reikės prijungti savo „Google“ paskyrą ir atlikti kelis esminius, bet paprastus paslaugos nustatymus.

Pasirodė lietuvių sukurtos nuotraukų redagavimo programos „Pixelmator“ versija, skirta „iPhone“ apžvalga – jau netrukus!

Nuotraukų redagavimo programa „Pixelmator“

Ketvirtadienį mobiliųjų aplikacijų parduotuvėje „App Store“ jau galima buvo išvysti išmaniesiems telefonams „iPhone“ skirtą nuotraukų redagavimo programos „Pixelmator“ versiją. „Pixelmator“, kuri iki tol buvo prieinama kompiuteriams „Mac“ ir planšetėms „iPad“, sukūrė broliai lietuviai Saulius ir Aidas Dailidės.

Anot kūrėjų, „Apple“ telefonams skirta programos versija yra prigrūsta gausybės naudingų, greitai veikiančių ir asmeniniams kompiuteriams būdingų įrankių, skirtų nuotraukų redagavimui, piešimui bei tapymui. Be to, „iPhone“ vartotojai su šia programa galės naudotis rimtoms nuotraukų redagavimo programoms būdingą sluoksnių (angl. – layers) funkcija.

Ir nors „iPhone“ ekranas gali pasirodyti ne pats geriausias būdas patogiai redaguoti savo nuotraukoms, „Pixelmator“ komanda pasistengė ir pritaikė programą „iOS 8“ terpei taip, kad vartotojai įvairiomis funkcijomis galėtų naudotis greitai, patogiai ir intuityviai.

Telefonui skirta „Pixelmator“ versija pasižymi visomis pagrindinėmis funkcijomis, kurias galima rasti ir „Mac“ bei „iPad“ versijose. Tarp jų – spalvų redagavimas, nuotraukų taisymo funkcija, leidžianti pašalinti nepageidaujamą objektą, kolekcija profesionalių ir dar nematytų nuotraukų efektų, kurių dėka efektą galima pritaikyti realiu metu ir taip, kaip nori.

O svarbiausia yra tai, kad su „Pixelmator“ dabar bus galima patogiai naudotis tęstinumo funkcija (angl. – Continuity), kuri leis pradėjus redaguoti vieną nuotrauką su vienu įrenginiu, užbaigti redagavimą su kitu. Taip pat, „Pixelmator“ turi „iCloud“ palaikymą, todėl visi darbai ir projektai gali būti saugomi ir ten.

„Apple“ išmaniajam telefonui skirtą „Pixelmator“ versiją jau dabar galima atsisiųsti iš „App Store“. Kaina – 4,99 euro. Tiesa, visi „iPad“ vartotojai, kurie turi įsigiję jų planšetei skirtą „Pixelmator“ aplikaciją, „iPhone“ versiją galės parsisiųsti nemokamai.

Kviečiame pasižiūrėti „Pixelmator“ apžvalgos vaizdo įrašą.

„Pixelmator“, skirto „iPhone“, apžvalga portale iTouch.lt – jau greitai!

Lietuvių sukurtas „Pixelmator“ atkeliauja į „iPhone“ ekranus

„iPhone“ skirtas „Pixelmator“

Populiari kompiuteriams „Mac“ ir planšetėms „iPad“ skirta nuotraukų redagavimo programa „Pixelmator“ netrukus turėtų pasirodyti ir išmaniųjų telefonų „iPhone“ vartotojams, pranešama oficialiame kūrėjų tinklaraštyje.

Teigiama, kad „iPhone“ aplikacija pasižymės naujais nuotraukų redagavimo įrankiais, pavyzdžiui, iškreipimo įrankiu, leisiančiu pilnai išnaudoti įrenginio technines savybes jo pilnai neapkraunant ir taip nuotraukoms suteikiant objektų išplėtimo savybę.

Kaip atrodo išplėtimo įrankiu atliekamas redagavimas, galite pamatyti žemiau pateiktame vaizdo įraše.

Be to, lietuvių brolių Sauliaus ir Aido Dailidžių sukurta „Pixelmator“ pranešė dar vieną džiugią žinią: visi „iPad“ skirtą „Pixelmator“ versiją įsigiję vartotojai nemokamai gaus ir „iPhone“ pritaikytą aplikaciją.

„iPad“ skirtą „Pixelmator“ versiją šiuo metu galite įsigyti už 4,99 euro, o „Mac“ versiją – už 29,99 euro.

Atnaujinta „Pixelmator“ sulaukė „Mac“ nuotraukų programos palaikymo

Nuotraukų redagavimo programa „Pixelmator“

Lietuvių brolių Aido ir Sauliaus Dailidžių sukurta nuotraukų redagavimo programa „Pixelmator“ sulaukė atnaujinimo, kuris pasižymi neseniai išleistos „Mac“ kompiuterių nuotraukų organizavimo programos palaikymo.

Ši naujovė leis „Pixelmator“ vartotojams patogiai pasiekti kompiuteryje esančias nuotraukas iš nuotraukų naršyklės lango.

Geriausio dizaino apdovanojimą tiesiai iš „Apple“ rankų pelniusi programa taip pat sulaukė „Force Touch“ jutiklio atpažinimo. Naujausiuose „MacBook“ ir 13 colių „MacBook Pro“ kompiuteriuose esantis „Force Touch“ atpažįsta kelių lygių stiprumo paspaudimus, todėl tai turėtų praversti piešiantiems su „Pixelmator“.

Be to, pagerintas programos taisymo įrankis leis iki penkių kartų greičiau pašalinti nepageidaujamus objektus iš nuotraukų.

Įsigyti „Pixelmator“ galima iš „App Store“. Kaina – 29,99€.

Lietuvių sukurta „Mac“ nuotraukų redagavimo programa „Pixelmator“ išleista ir „iPad“ vartotojams

Lietuvių sukurta „Mac“ nuotraukų redagavimo programa „Pixelmator“ išleista ir „iPad“ vartotojams

Populiaria kompiuteriams „Mac“ skirta nuotraukų redagavimo programa „Pixelmator“ nuo šiol galės džiaugtis ir planšetinių kompiuterių „iPad“ vartotojai – ketvirtadienį programa pasirodė mobiliųjų aplikacijų parduotuvėje „App Store“.

Naujoji aplikacija pasižymi tiek paprastomis, tiek profesionaliomis funkcijomis: nuo paprasto nuotraukos šviesos balanso ar ryškumo nustatymo, iki netenkinančio objekto pašalinimo iš nuotraukos.

Praėjusią savaitę vykusio „Apple“ pristatymo metu būtent „Pixelmator“ kūrėjai – broliai Saulius ir Aidas Dailidės – pasirodė ant scenos ir nustebino tikrai ne vieną. Tai – bene pirmas kartas, kai taip didžiai buvo paminėtas Lietuvos vardas „Apple“ lūpomis.

„iPad“ skirtos „Pixelmator“ versijos kaina – 4,49 euro. Ją galite atsisiųsti iš „App Store“.

Atnaujinta kompiuteriams „Mac“ skirta vaizdo įrašų redagavimo programa „iMovie“

„iMovie“

„Apple“ išleido vaizdo įrašų programos „iMovie“ atnaujinimą 10.0.4, kuris pagerins programos veikimo stabilumą bei išspręs netikėto savaiminio programos išsijungimo priežastis.

Kiek anksčiau išleistas atnaujinimas 10.0.3 pasižymėjo kur kas daugiau naujovių, tarp kurių – vaizdo įrašų rūšiavimas pagal įvykių datą bei vaizdo įrašų apkarpymas ir pakreipimas įvykiuose.

„iMovie“ kaina parduotuvėje „App Store“ – 13,99 euro. Norėdami atsinaujinti programą, „App Store“ programoje pasirinkite „Updates“.