„iDeal“ siūlo įsigyti „iPhone 6s“ pigiau mainais į seną telefoną

Įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas Lietuvoje „iDeal“ nuo penktadienio pradeda vykdyti akciją, kurios metu atnešus seną telefoną bus taikoma nuolaida visų talpų „iPhone 6s“ modeliams.

Atnešus bet kokio gamintojo seną telefoną bus pritaikyta 70 eurų nuolaida „iPhone 6s“ modeliui. Ši nuolaida negalioja „iPhone 6s Plus“, o atneštas telefonas nebūtinai turi būti veikiantis.

„iDeal“ pažymi, kad nuolaidos nėra sumuojamos, o pasiūlymo laikas ir prekių kiekis riboti.

„iDeal“ siūlo įsigyti „iPhone 6s“ pigiau mainais į seną telefoną

„iDeal“ siūlo įsigyti „MacBook Air“ su 120 eurų nuolaida

Nešiojamasis kompiuteris „MacBook Air“

Įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas „iDeal“ skelbia akciją, kurios metu nešiojamąjį kompiuterį „MacBook Air“ siūlo įsigyti net su 120 eurų nuolaida.

Tad, pavyzdžiui, jei nusprendėte įsigyti naujausią paprasčiausios konfigūracijos „MacBook Air“ modelį su 13 colių įstrižainės ekranu, vietoje 1179 eurų jums kompiuteris kainuos 1059 eurus.

Nuolaida galioja visiems „MacBook Air“ modeliams, įskaitant ir ankstesnės kartos. Akcija vyks birželio 1-28 dienomis.

Visas „MacBook Air“ kainas galite rasti oficialioje „iDeal“ svetainėje.

MacBookAir_iDeal_980x200

„Back to School“ akcijos proga – nuolaidos „Mac“ ir „iPad“

„Back to School“ akcijos proga - nuolaidos „Mac“ ir „iPad“

Penktadienį Lietuvoje prasidėjo visame pasaulyje „Apple“ vykdoma „Back to School“ arba kitaip – grįžimo į mokyklą akcija, kurios metu studentams, mokytojams ir dėstytojams specializuotose „Apple“ produktų salonuose „iDeal“ taikomos nuolaidos kompiuteriams „Mac“ ir planšetiniams kompiuteriams „iPad“.

Pateikus galiojantį studento, mokytojo ar dėstytojo pažymėjimą kompiuteriui „Mac“ taikoma 12 procentų (iki 1300 litų) nuolaida, o planšetiniui kompiuteriui „iPad“ – 10 procentų (iki 270 litų) nuolaida.

10% nuolaida taikoma visiems 16, 32 ir 64 gigabaitų talpos „iPad Air“ ir „iPad Mini“ su Retina ekranu modeliams. 12% nuolaida taikoma visiems „MacBook Pro“, „MacBook Pro“ su Retina ekranu, „MacBook Air“ ir „iMac“ modeliams. Nuolaidos nesumuojamos.

Išsamias „Mac“ ir „iPad“ kainas rasite www.ideal.lt.

„Back to School“ akcijos proga - nuolaidos „Mac“ ir „iPad“

Lietuvoje pradedama „iPad“ keitimo programa

„iPad Air“

Nuo pirmadienio Lietuvoje pradėta vykdyti planšetinių kompiuterių „iPad“ keitimo programa. Jos metu, atnešus į autorizuotą „Apple“ parduotuvę seną „iPad“ ar bet kokią kitą planšetę, bus suteikta nuolaida naujai.

Norint gauti nuolaidą naujai planšetei, reikia, kad senasis „iPad“ ar kita planšetė būtų veikianti, t.y. įsijungtų. Programa taikoma visiems „iPad“ modeliams, planšetės komplektacija keitimo metu nėra reikalinga.

Suteikiamos nuolaidos dydis naujam „iPad“ – 300 litų.

„iPad“ keitimo programa vykdoma visose „iDeal“ ir „iDream“ parduotuvėse.

Už nuolaidą naujam telefonui „Omnitel“ klientai negaili nei senos „Nokia 3310“, nei apynaujo „iPhone“

Išmanusis telefonas

Norėdami įsigyti naują telefoną su nuolaida, telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ klientai jau nebegaili mainais už ją atiduoti netgi apynaujų išmaniųjų – „iPhone“, „BlackBerry“ ar „Samsung Galaxy“. Vien per pastaruosius du mėnesius, pasinaudoję telefono atnaujinimo paslauga „Atnešk seną“, bendrovės salonuose jie paliko 599-ių pavadinimų įvairių gamintojų telefonus ir mainais už juos gavo nuolaidą naujam. Nuo šiol mainais už seną telefoną „Omnitel“ suteikia nuolaidą bet kuriam pasirinktam naujam telefonui.

„Pusė visų mūsų klientų, įsigydami naują telefoną, renkasi išmanųjį. Atnaujinę paslaugą „Atnešk seną“, dabar savo klientams suteikiame dar geresnes sąlygas įsigyti bet kurį naują išmanųjį telefoną, mainais už atneštą senąjį“, – sako „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

Jo teigimu, telefono atnaujinimo paslauga „Atnešk seną“ buvo sukurta ir ištobulinta atsižvelgus į „Omnitel“ klientų norus. „Su savo klientais kalbamės apie galimas naujas paslaugas ar pasiūlymus, taip pat apie klientų įpročius ir galimybes“, – pasakoja D. Maikštėnas.

Tarp dažniausiai į „Omnitel“ salonus atnešamų mobiliųjų telefonų vis dar dominuoja įvairūs seni „Nokia“ modeliai, o pats populiariausias išlieka „Nokia 3310“. Tarp atnešamų yra ir prieš dešimtmetį itin populiarių buvusių „Nokia 6100“ ar „Nokia 2610“. Bendrovės salonų darbuotojai sulaukia ir gana retų telefonų, pavyzdžiui, „Doro HandleEasy 330“ ar įvairių „Mitsubishi Trium“ modelių.

Tačiau, naudodamiesi paslauga „Atnešk seną“, klientai atneša ir vis daugiau naujesnių modelių, vis dar tebesančių ar visai neseniai buvusių parduotuvių lentynose. Tarp jų – „Sony Ericsson Xperia X8“, įvairūs „Samsung Galaxy“ ir „Blackberry“ modeliai ir net „iPhone“.

Galimybę gauti nuolaidą mainais už seną atneštą telefoną „Omnitel“ vieninteliai rinkoje savo klientams siūlo jau beveik dvejus metus. Dabar naują telefoną galima rinktis iš visų, parduodamų bendrovės salonuose. Maksimali nuolaida, kurią galima gauti naujam telefonui, yra 600, minimali – 50 litų. Taikomos nuolaidos dydis priklauso nuo atnešto telefono modelio ir būklės. Turimo telefono vertę galima pasitikrinti čia: www.omnitel.lt/atnesksena.

Dauguma „Omnitel“ salonuose surinktų telefonų bus dar kartą panaudoti kitose šalyse, taip mažinant poveikį aplinkai ir taupant gamtos išteklius. Juos telekomunikacijų bendrovė atiduoda įmonei „Redeem Nordics“, kuri mobiliuosius telefonus paruošia naudoti kitose rinkose, o nebepataisomus priduoda perdirbti. Abi kartu šios įmonės įgyvendina iniciatyvą „Telefonas kitam“.