9 iš 10 „iPhone“ ir „iPad“ naudojama naujausia „iOS“ versija

„iOS 7“ įrenginiai

Likus vos dienai iki konferencijos WWDC 2014, kurioje tikimasi išvysti „iOS 8“, naujausios mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ versijos „iOS 7“ augimas ir toliau auga. 

Remiantis naujausiais duomenimis iš tyrimų agentūros „Chitika Insights“, 89,7 procentai „iPhone“ ir 84,8 proc. „iPad“ vartotojų naudojasi naujausia „iOS“ versija.

Šie skaičiai yra paremti milijonais įrenginių, kurie JAV ir Kanados teritorijose buvo prisijungę prie „Chitika“ reklamos tinklo gegužės 22-28 dienomis.

Tuo tarpu „iOS 6“ populiarumas ir toliau krenta – šią versija naudojasi 8,8 proc. „iPhone“ ir 7,9 proc. „iPad“ vartotojų. Mažiau nei du procentai „iPhone“ vartotojų naudoja „iOS 5“ ar dar senesnę operacinės sistemos versiją.

Tiesa, „iOS 5“ vis dar išlieka gana populiari „iPad“ vartotojų tarpe. Šią versiją naudojančių planšetės vartotojų yra 5,6 proc.

9 iš 10 „iPhone“ ir „iPad“ naudojama naujausia „iOS“ versija

4 iš 5 „iOS“ vartotojų naudojasi naujausia operacinės sistemos versija

„iOS 7“

Nors kai kas dar iki šiol skundžiasi naujausios mobiliosios operacinės sistemos „iOS 7“ vartotojo sąsaja, šios versijos naudojimas ir toliau auga. Remiantis aplikacijų parduotuvės „App Store“ atsisiuntimais, net 80 procentų „iOS“ įrenginių savininkų naudojasi „iOS 7“.

Praėjusį rudenį oficialiai pristatyta „iOS 7“ dar pirmą dieną nuo išleidimo galėjo pasigirti turinti 13 procentų visų „iOS“ vartotojų.

Pati „Apple“ gruodžio mėnesį atskleidė įdomų faktą, kad kas savaitę 1 procentas vartotojų „senutę“ „iOS“ iškeičia į „iOS 7“. Tiesa, dabar šis naujausios versijos augimas kiek sumažėjo.

2012-ais metais pristatyta „iOS 6“ šiuo metu yra įdiegta į 17 procentų „iOS“ įrenginių, dar senesnės „iOS“ versijos turi 3 proc. vartotojų.

Mobiliąja operacine sistema „iOS 7“ jau naudojasi daugiau nei du trečdaliai „iOS“ vartotojų

Mobilioji operacinė sistema „iOS 7“

Nepraėjus nei mėnesiui nuo oficialaus pasirodymo, naujausia mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ versija „iOS 7“ jau naudojasi 71 procentas šios platformos vartotojų, skelbiama remiantis analitinių tyrimų agentūros „Mixpanel“ duomenimis.

Jei „Mixpanel“ surinkti duomenys yra išties tikslūs, „iOS 7“ yra greičiausiai plintanti „iOS“ versija istorijoje. Palyginimui, pirmtakei „iOS 6“ prireikė 30-ies dienų, kad būtų pasiektas 61 procento paplitimas. Rodos, iki šiol buvusį rekordą naujausia „iOS“ versija viršijo net 10 proc.

Tačiau tai nestebina, nes „iOS 7“ yra didžiausias sistemos pokytis „iOS“ ekosistemoje. Su šia versija atkeliavo ne tik naujos funkcijos, bet ir iš esmės pasikeitęs dizainas.

Staigus „iOS 7“ paplitimas