Naršyklė „Firefox“ prieinama ir „iOS“ įrenginiuose

Kompanija „Mozilla“, pagarsėjusi dėl savo sukurtos ir vystomos interneto naršyklės „Firefox“, ketvirtadienį pranešė, kad mobiliųjų aplikacijų parduotuvėje „App Store“ jau yra prieinama „iOS“ įrenginiams skirta naršyklės aplikacija.

„App Store“ jau prieinamos „Firefox“ aprašyme teigiama, kad naršyklė pasižymi intuityvia paieškos sistema, kuri atpažįsta vartotojo paieškos rezultatus ir teikia pasiūlymus atsižvelgdama į praeities paieškas.

Išbandžius „Firefox“ ir palyginus su „Apple“ sukurta naršykle „Safari“ galima teigti, kad pastaroji pagrindinių lietuviškų interneto svetainių užkrovime nusileidžia naujajai konkurentei – „Firefox“ svetainių užkrovimo laikas neretai skiriasi 1-1,5 sekundės.

Naujoji „iOS“ vartotojams skirta naršyklė taip pat pasižymi ir privataus naršymo bei sinchronizacijos su kitais įrenginiais funkcijomis.

„Firefox“ naršyklę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

Priminimas: „Apple Music“ nemokamas bandymas baigiasi šiandien

244485-1920

Jei praėjote naudotis „Apple Music“ pačią pirmą šios paslaugos pasirodymo dieną, greičiausiai jūsų nemokama prenumerata baigiasi jau šiandien arba artimiausiomis dienomis. Po šio nemokamo bandymo, vartotojai bus automatiškai apmokestinti 9,99 euro mokesčiu.

Jeigu ketinate daugiau nebesinaudoti mokama „Apple Music“ versija, kviečiame pasinaudoti žemiau pateiktomis instrukcijomis ir atšaukti mokamą paslaugos prenumeratą (naudinga atšaukti, kai prie „Apple ID“ paskyros yra pridėta banko kortelė).

1 žingsnis. Atidarykite gamyklinę „Music“ aplikaciją.

244456

2 žingsnis. Skirsnyje „For You“ pasirinkite paskyros piktogramą, esančią kairiajame viršutiniame kampe.

244459

3 žingsnis. Atsidariusiame paskyros puslapyje pasirinkite „View Apple ID“.

244462

4 žingsnis. Įveskite „Apple ID“ prisijungimo duomenis.

244465

5 žingsnis. Spauskite „Manage“ mygtuką.

244468

6 žingsnis. Atsidariusiame prenumeratų puslapyje pasirinkite „Apple Music“ skirsnį.

244471

7 žingsnis. Išjunkite „Automatic Renewal“ punktą, o iššokusioje lentelėje spauskite „Turn Off“. Nuo šiol „Apple Music“ prenumeratos pabaigoje mokamos paslaugos veikimas nebus pratęstas.

244473 244479

Lietuvos 4G LTE ryšio greitis lenkia ir JAV, ir kitas didžiąsias valstybes

att_lte_icon_close_iphone_6_hero

Nors Lietuvoje esančio 4G LTE ryšio greitis nėra tarp greičiausių pasaulyje, mūsų šalis lenkia tokias milžines kaip JAV, Vokietiją ar Japoniją, skelbiama remiantis „OpenSignal“ surinktais duomenimis.

4G LTE ryšio standarto greičiai visame pasaulyje yra surenkami iš vartotojų atsiųstų duomenų, kurie tai gali padaryti naudodamiesi specialia greičio matavimo aplikacija, prieinama „App Store“.

Šių metų rugsėjį surinkti duomenys rodo, kad Lietuva tarp visų pasaulio šalių, kuriose buvo išmatuotas greitis, užima 22 vietą. Nors aplenkėme didžiąsias Europos ir kitų žemynų valstybes, pagal 4G LTE ryšio spartą mus lenkia kaimynai latviai, slovakai, austrai ir net rumunai. Tiesa, Lenkiją nežymiai lenkiame.

Svarbu paminėti dar ir tai, kad 4G LTE ryšio greitis buvo matuotas tik „Omnitel“ vartotojų. Vidutinis „Omnitel“ skleidžiamo LTE ryšio duomenų atsisiuntimo greitis – 13Mbps. Nors šio „Omnitel“ ryšio standarto padengimas Lietuvoje yra gana didelis – 79 proc. teritorijos, greitis nėra vienas ryškiausių.

Visą šalių 4G LTE ryšio spartos ir padengimo diagramą galite peržiūrėti čia.

LTE greičiai

„Apple“ pripažįsta, kad su „Apple Music“ dar yra nebaigtų darbų

Apple Music

Kompanija „Apple“ neslepia, kad muzikos transliavimo paslauga „Apple Music“ dar nėra tobula ir reikalauja atlikti dar tam tikrus darbus, skelbia „The Guardian“.

Ir nors „Apple Music“ sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų dėl jų pačių kuruojamų grojaraščių, paslauga buvo nemažai kritikuojama dėl vartotojo sąsajos ir muzikos bibliotekos klaidų.

„Dar yra daug darbo, siekiant padaryti produktą geresniu. Mes esame susitelkę į redagavimą ir grojaraščius, todėl akivaizdu, kad visame pasaulyje mūsų komandos dirba ties tuo, tačiau mes taip pat pridedame naujas funkcijas ir ištaisome tam tikrus dalykus“, – teigia „iTunes International“ viceprezidentas Oliveris Schusseris.

Paklaustas apie vartotojų skundus Schusseris teigė, kad produktas yra jų prioritetas ir jie gauna daug atsiliepimų: „Atminkite, tai buvo išties didelis paleidimas net 110 šalių vienu metu, todėl gauname gausybę atsiliepimų.“

Ruošiamasi išleisti „iOS“ skirtą „Mozilla Firefox“ naršyklę

Kompanija „Mozilla“ ruošiasi išleisti mobiliajai operacinei sistemai „iOS“ skirtą naršyklę „Firefox“. Naršykle jau daugelį metų gali naudotis kitų operacinių sistemų vartotojai.

Toks „Mozilla“ žingsnis išaiškėjo po to, kai „Firefox“ tapo prieinama Naujojoje Zelandijoje esantiems „App Store“ vartotojams.

Kaip teigia kūrėjai, „iOS“ skirta „Firefox“ pasižymi greičiu, išmania turinio paieška, patogiu dažniausiai naudojamų svetainių pasiekimu, sinchronizacija tarp įrenginių ir intuityviai suskirstytomis puslapių kortelėmis.

„Firefox“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

241762 241765

Ups! „Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

„Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

Antradienį kompanija „Apple“ į prekybą išleido atnaujintą „iPhone“ stovą su „Lightning“ jungtimi. Bet, regis, kartu su jo išleidimu savo internetinėje parduotuvėje netyčia paviešino galimai išmaniojo telefono „iPhone 6C“ nuotrauką.

Į „iPhone 5C“ jaunesnio brolio vietą pretenduojantis „iPhone 6C“ (pavadinimas pasirinktas pagal logišką „Apple“ produktų numeraciją), kaip matoma nuotraukoje, pasižymi visiems puikiai pažįstama plastikine korpuso galine dalimi, tačiau priekyje turi „iPhone 6“ būdingą pirštų antspaudų sensorių „Touch ID“.

Naujausi gandai teigia, kad „Apple“ dar šiais metais – kartu su „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ – gali išleisti 4 colių ekraną turintį „iPhone“, kuris būtų mažiau kainuojanti alternatyva brangesniems „iPhone“ modeliams. Tačiau tokius gandus daugumą ekspertų vertina skeptiškai.

Paskutinis „Apple“ bandymas su „biudžetiniu“ „iPhone 5C“ baigėsi ne itin sėkmingai dėl blogai parinktų įrenginio techninių specifikacijų – jos buvo tiesiog pasenusios. Ir nors kompanija vis dar prekiauja šiuo modeliu, jis atnaujinimo nesulaukia jau 19 mėnesių.

Tačiau nuotrauka žemiau kelia įtarimų, kad „Apple“ dar nepasidavė su mažiau kainuojančio „iPhone“ idėja. Įrenginys atrodo identiškas „iPhone 5C“ dydžiui, tačiau priekinėje dalyje matoma naujovė – „Touch ID“ sensorius.

Žinoma, tikėtina, kad „Apple“ tiesiog padarė klaidą, todėl ši nuotrauka dar nieko neįrodo. Tačiau iš kitos pusės, tai kelia nuostabą, nes tokia kompanija retai daro klaidas.

Tiesa, ketvirtadienio vakarą „Apple“ internetinėje parduotuvėje šios nuotraukos jau nebebuvo galima rasti – kompanija ją pakeitė į stovo nuotrauką, ant kurio puikuojasi „iPhone 5C“.

„Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?