„Instagram“ srautas neberodys naujausių nuotraukų

Vidutinis nuotraukų ir vaizdo įrašų dalinimosi tinklo „Instagram“ vartotojas įprastai nepamato per 70 procentų turinio, kurį seka savo sraute, įskaitant geriausių draugų nuotraukas ir jų veiklą. Todėl populiarus socialinis tinklas nusprendė pakeisti turinio rodymo tvarką.

Todėl „Instagram“ nuo antradienio turinį pradės po truputį rodyti nebe chronologine tvarka, o pagal specialų algoritmą, kuris nustatys, kokį turinį, tikėtina, vartotojai norėtų matyti pirmiau, remsis santykiai su asmenimis, paviešinusiais turinį.

Nors ši naujovė vartotojus pasieks po truputį, greitu metu prastos kokybės turinys nugarmės į vartotojų srauto pabaigą. Nors „Instagram“ tikina, kad visos nuotraukos ir vaizdo įrašai ir toliau bus rodomi, tik kitokia tvarka.

Šis pasikeitimas reiškia, kad, pavyzdžiui, jei nesinaudojote „Instagram“ aplikacija daugiau kaip puse paros, o jūsų draugas, kurio nuotraukas dažnai „laikinate“, prieš tiek laiko įkėlė nuotrauką, jūs vistiek tą nuotrauką matysite savo srauto viršuje.

Palyginimui, labai panašiu principu veikia „Instagram“ savininkės „Facebook“ ir trumpųjų žinučių „Twitter“ informacijos rodymo algoritmai.

Į „Instagram“ atkeliauja kelių paskyrų režimas

Nuo šios savaitės socialinis nuotraukų ir vaizdo įrašų dalinimosi tinklas „Instagram“ palaipsniui pradeda vartotojams įjungti kelių paskyrų aplikacijoje funkciją.

Nesunku nuspėti, kad ši funkcija buvo ir yra labai laukiama žmonių, kurie šį soc. tinklą naudoja marketingui ir turi kelias skirtingas „Instagram“ paskyras.

Iki šiol, norint prisijungti prie kitos „Instagram“ paskyros per mobiliąją aplikaciją, kiekvieną kartą reikėdavo atsijungti nuo esamos ir suvesti kitos paskyros duomenis – prisijungimo vardą ir slaptažodį.

Dabar „Instagram“ leis vartotojams pridėti iki 5 paskyrų vienu metu, tačiau šiai funkcijai veikti yra reikalinga aplikacijos versija 7.15 arba naujesnė. Pridėjus norimas paskyras, pranešimai bus rodomi iš jų visų.

Kaip pridėti ir naudotis kelių paskyrų funkcija, galite sužinoti oficialiame „Instagram“ palaikymo puslapyje.

Štai taip atliekamas paskyrų pridėjimas. / iTouch.lt nuotr.
Štai taip atliekamas paskyrų pridėjimas. / iTouch.lt nuotr.

„iPhone 6s“ reklamai „Apple“ ir vėl pasitelkė nuotraukas

Kompanija „Apple“ išleido naują išmaniojo telefono „iPhone 6s“ reklamos kampaniją „Shot on iPhone“ (liet. – fotografuota su „iPhone“), kurioje demonstruojamos 53 nuotraukos, sukurtos mėgėjų ir profesionalių fotografų, praneša „Time“.

Pažymima, kad šįkart reklamos kampanijoje „Apple“ sutelkė dėmesį į žmonių portretus, daugiausiai kasdieniame gyvenime.

Kaip „Time“ teigė fotografė Erina Brooks, užsiimanti tuo mėgėjiškai, „Apple“ su ja susisiekė po to, kai savo „Instagram“ paskyroje paskelbė dukros nuotrauką. „Aš nuoširdžiai negalėjau patikėti, kad jie susisiekė su manimi“, – teigė moteris, daugelį nuotraukų kurianti su telefonu „iPhone 6s Plus“.

Nuotraukos nuo pirmadienio pradedamos rodyti lauko reklamose 85 miestuose, 26 šalyse.

Kviečiame pasižiūrėti dalį nuotraukų, fotografuotų su „iPhone“.

Norite pasidalinti savo su „Apple“ įrenginiu kurtomis nuotraukomis ar išvysti tokių? Prisijunkite prie projekto „iFotografija“!

„Instagram“ kviečia dalintis trumpais filmukais su nauja aplikacija „Boomerang“

Ketvirtadienį socialinis nuotraukų ir vaizdo įrašų tinklas „Instagram“ išleido naują aplikaciją „Boomerang“, kuria galima kurti trumpus vaizdo įrašus, sudarytus iš serijos nuotraukų. Panašią funkciją siūlo ir „Apple“, kuri su „iPhone 6S“ išleido galimybę kurti „Live Photos“.

„Boomerang“ visiems be registracijos leidžia nemokamai kurti trumpus vaizdo įrašus naudojantis galine arba priekine įrenginio kamera. Paspaudus mygtuką, aplikacija sukuria 10 nuotraukų ir sujungia jas į vieną judantį darinį, pridedama vientisus ir tolygius perėjimus.

Šie filmukai gali būti pasidalinti „Instagram“ ar „Facebook“ tinkluose tiesiai iš „Boomerang“ aplikacijos arba išsaugoti į įrenginio atmintį vėlesniam dalinimuisi.

„Boomerang“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

Boomerang

„Instagram“ padidino įkeliamų nuotraukų rezoliuciją

„Instagram“

Populiari nuotraukų ir vaizdo įrašų internete platforma „Instagram“ padidino įkeliamų nuotraukų rezoliuciją nuo 640×640 iki 1080×1080.

Apie tai antradienį pranešė vienas „Instagram“ kūrėjų Mike’as Kriegeris.

Tai reiškia, kad dabar vartotojai, naudojantys „iOS“ ar „Android“ aplikacijas, matys aukštesnės kokybės nuotraukas, o tas, anot kūrėjų, turėtų pasijusti labai greitai.

Teigiama, kad didesnės rezoliucijos nuotraukos interneto srautui turės nedidelę įtaką, todėl vartotojai neturėtų sunaudoti daugiau interneto duomenų savo mobiliuosiuose.

„Mes padarėme didelį darbą optimizuojant nuotraukas, kad tinklo pralaidumas nebūtų paveiktas“, – teigia M. Kriegeris.

Atnaujintą „Instagram“ versiją jau galima atsisiųsti iš „App Store“.

„Instagram“ atnaujino „iPhone“ skirtos aplikacijos paiešką

„Instagram“

Populiarus nuotraukų ir vaizdo įrašų socialinis tinklas „Instagram“ antradienį išleido naują išmaniesiems telefonams „iPhone“ skirtą aplikacijos versiją, kuri vartotojams suteiks nemažai atnaujinimų nuotraukų paieškoje.

Nuo šiol „Instagram“ vartotojams pateiks sąrašą populiariausių žymių (angl. – tags) ir vietovių. Tai leis sužinoti, kas svarbaus vyksta aplink ir visame pasaulyje.

Be to, „Instagram“ pateiks rinkinius žmonių ir vietovių, pavyzdžiui, sportininkus ar nacionalinius parkus iš viso pasaulio, atrinktus pačios kompanijos.

Ir nors šios dvi naujovės kol kas prieinamos tik JAV gyvenantiems vartotojams, kitų šalių gyventojais iki naujų funkcijų pasirodymo jų regione taip pat gali naudotis patobulinta paieškos sistema, kuri dabar leidžia ieškoti nuotraukų ir pagal vietoves bei dažniausiai naudojamas žymes.

„Instagram“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

Paskelbti 2015 metų „iPhone“ fotografijų apdovanojimų nugalėtojai

„iPhone“ fotografavimas

Kasmetiniuose „iPhone“ fotografijų apdovanojimuose išrinkti šių metų nugalėtojai. Jie buvo atrinkti iš tūkstančių nuotraukų, kurias pateikė „iPhone“ fotografai iš 120 pasaulio šalių.

„Šių metų nuotraukos buvo ypatingai įspūdingos savo intymumu, provokacijomis ir nuostabiais, gražiais vaizdais, – teigia apdovanojimų kūrėjas Kenanas Aktulunas. – Norėtume pasveikinti visus mūsų laimėtojus, kurie dar kart parodė, kad su „iPhone“ galima daryti stebinančias nuotraukas“.

Apdovanojimų nugalėtoju tapo Michalas Koralewskis ir jo nuotrauka iš Varšuvos turgaus, kurioje užfiksuotas lenkų akordeonistas, grojantis tradicines Lenkijos dainas.

Antroje vietoje – fotografo Davido Craiko kūrinys, kuriame įamžinti varnėnai, renkantys trupinius nuo vienos D. Britanijos kavinės staliuko.

Trečią vietą pelnė fotografės Yvonne Lu nuotrauka, kurioje įamžinta traukiniu į Niujorką keliaujanti porelė.

Kviečiame pasižiūrėti visas tris nuotraukas.