„Google Photos“ aplikacija sulaukė „Live Photos“ palaikymo

Pirmadienį kompanija „Google“ atnaujino nuotraukų aplikaciją „Google Photos“, suteikdama jai „Live Photos“ nuotraukų palaikymą. 

Nuo šiol, aplikacijos versijos 1.8 naudotojai galės įtraukti „Live Photos“ nuotraukas į atsarginę kopiją bei jas peržiūrėti pačioje aplikacijoje.

Be šio atnaujinimo aplikacija taip pat pasižymi atnaujintu valdymu. Dabar aplikacijos apatinėje dalyje galima pasirinkti tris pagrindines skiltis, tame tarpe – ir asistentą, kuris ne tik rodo, kaip nuotraukos yra įkeliamos į „Google“ serverį, bet ir leidžia matyti pačios sistemos sukurtus filmukus ar nuotraukų rinkinius iš vartotojo telefone esančių duomenų.

„Live Photos“ – tai funkcija, pristatyta kartu su „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“, kuri leidžia vartotojui įamžinti kelių sekundžių trukmės įrašus prieš ir po nuotraukos sukūrimo.

„Google Photos“ yra puikus pasirinkimas tiems vartotojams, kurie nori, kad jų nuotraukos būtų saugios ir pasiekiamos iš visų įrenginių. Aplikacija nemokamai kuria atsarginę nuotraukų ir vaizdo įrašų kopiją į „Google“ serverius.

„Google Photos“ aplikacija

„Google Photos“ siūlo nemokamai saugoti visas jūsų telefono nuotraukas ir vaizdo įrašus

„Google Photos“ aplikacija

Ketvirtadienį kompanija „Google“ pristatė naują paslaugą, pavadinimu „Google Photos“, kuri siūlo kompanijos „debesyje“ vartotojams saugoti jų mobiliuosiuose įrenginiuose esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Ta proga „Google“ išleido „iOS“ ir „Android“ vartotojams skirtas aplikacijas. Aplikacija pasižymės keliomis funkcijomis, tame tarpe – ir atsarginės kopijos kūrimu. Vartotojai galės pasirinkti nuotraukų ir vaizdo įrašo saugojimo būdą: saugoti failų originalus, naudojant turimą „Google“ disko talpą, arba  šiek tiek prastesnės, tačiau pakankamai aukštos kokybės failų kopijas. Pastaruoju atveju atmintis failams nebus ribojama ir vartotojai galės talpinti failus praktiškai iki „begalybės“.

Tiesa, įdomiausia ir bene naudingiausia „Google Photos“ funkcija yra tai, kad specialus „Google“ dirbtinis intelektas skenuos visas vartotojo įkeliamas nuotraukas ir atpažins juose esančius objektus. Tai leis ieškoti nuotraukų pagal objektų pavadinimus, žmones, vietoves ir dar daugiau.

„Google Photos“ taip pat bandys atimti dalį originaliosios „Apple“ nuotraukų programos vartotojų, siūlydama automatinio nuotraukų redagavimo funkciją, leisiančią ne tik nuotraukoms pridėti momentinius efektus ar redaguoti spalvas bei ryškumą, bet ir išsaugoti automatiškai pačios programos sukurtus koliažus, vaizdo įrašus ir „GIF“ paveiksliukus iš jūsų turimo turinio.

„Google Photos“ aplikaciją galite nemokamai atsisiųsti iš „App Store“. Prieš pradedant naudotis, reikės prijungti savo „Google“ paskyrą ir atlikti kelis esminius, bet paprastus paslaugos nustatymus.