Naujausioje reklamoje „Samsung“ šaiposi iš „iPhone“ baterijos (video)

„Samsung“ ir toliau tęsia prieš „Apple“ nukreiptų reklamų seriją. Šįkart Pietų Korėjos technologijų kompanijai neįtiko išmaniajame telefone „iPhone“ esanti baterija.

Reklamoje vaizduojama, kaip oro uoste gausybė „iPhone“ vartotojų įkrauna savo išmaniuosius telefonus prie kiekvienos laisvos elektros jungties, kai, tuo tarpu, „Samsung“ išmaniųjų telefonų „Galaxy“ serijos vartotojai giriasi ilgai veikiančia baterija.

Ne paslaptis, kad „iPhone 5S“ įmontuota baterija yra 1560 miliampervalandžių (mAh) talpos, o, pavyzdžiui, didesnį korpusą turintis „Galaxy S5“ pasižymi 2800 mAh talpos baterija.

Kviečiame pasižiūrėti reklamą.

[youtube id=“mzMUTrTYD9s“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

Trečdalis parduodamų išmaniųjų telefonų – su didesniais nei 5 colių įstrižainės ekranais

„Galaxy S5“ ir „iPhone 5S“

Tyrimų bendrovės „Canalys“ duomenimis, iš per pirmąjį šių metų ketvirtį parduotų išmaniųjų telefonų net trečdalis turėjo didesnį nei 5 colių įstrižainės ekraną.

Tarp tokios įstrižainės ekraną turinčių modelių, kurių visumoje buvo parduota virš 90 mln., pagrinde dominavo „Samsung“ ir LG. Būtent šie du gamintojai siūlo didžiausią pasiūlą tokių telefonų.

„Canalys“ atliktas tyrimas parodė, kad 34 procentai per pirmąjį ketvirtį parduotų išmaniųjų turėjo 5 ir daugiau colių įstrižainės ekranus. Visgi, 66 procentai per tą patį laikotarpį parduotų flagmanų turėjo ekranus, kurių įstrižainė nesiekė 5 colių.

Primename, kad tarp tokių telefonų – ir „iPhone 5S“, turintis 4 colių įstrižainės ekraną. Tiesa, jau seniai sklinda gandai, jog sekančios kartos „iPhone“, kuris greičiausiai vadinsis „iPhone 6“, turės ne mažiau kaip 4,7 colių įstrižainės ekraną ir pasirodys šį rudenį.

Numatomas ir dar didesnės įstrižainės – 5,5 colio – modelio pasirodymas šių metų pabaigoje.

Trečdalis parduodamų išmaniųjų telefonų - su didesniais nei 5 colių įstrižainės ekranais

Palyginimas: „Touch ID“ prieš „Galaxy S5“ pirštų antspaudų skenerį (video)

„Galaxy S5“ ir „iPhone 5S“

Nors „Samsung“ oficialiai dar neišleido savo naujausio išmaniojo telefono „Galaxy S5“, internete jau pradeda atsirasti palyginimų tarp jo ir konkurentų alternatyvos „iPhone 5S“. Kaip ir „Apple“ telefonas, „Galaxy S5“ pasižymi pirštų antspaudų nuskaitymo galimybe, todėl „iCrackUriDevice“ nusprendė palyginti šią funkciją abiejuose įrenginiuose.

Kaip paaiškėjo, ši funkcija abiejuose flagmanuose turi ir privalumų, ir trūkumų. „iPhone 5S“ geba nuskaityti vartotojo piršto antspaudą iš bet kokio kampo, o „Galaxy S5“ tai gali padaryti tik braukiant pirštu per sensorių tam tikru (tiesiu) kampu.

Tiesa, „Samsung“ išmanusis telefonas gali panaudoti vartotojo piršto antspaudą „PayPal“ pirkinių autorizacijai, o „iPhone 5S“ tai gali padaryti tik perkant pačios „Apple“ vystomoje „iTunes“ parduotuvėje.

Kalbant apie antspaudo nuskaitymo greitį, abu įrenginiai tai daro itin sparčiai. Tiesa, dėl nepatogaus „Galaxy S5“ sensoriaus nuskaitymo kampo ne visuomet pavyksta iš pirmo karto nuskaityti antspaudą, o tai atima šiek tiek laiko iš vartotojo.

Nors „iPhone 5S“ šią funkciją galima pavadinti tikslesne ir patogesne vartotojui, „Galaxy S5“ su piršto antspaudu vartotojui siūlo nuveikti šiek tiek daugiau, pavyzdžiui, įsigyti prekes bet kokioje internetinėje parduotuvėje, kurioje galima atsiskaityti su „PayPal“ paskyra.

Kviečiame pasižiūrėti palyginimo vaizdo įrašą.

[youtube id=“R3C6OW8eMGk“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

„Samsung“ atsakas į „iPhone 5S“ – pristatytas išmanusis telefonas „Galaxy S5“

Išmanusis telefonas „Samsung Galaxy S5“

Technologijų kompanija „Samsung“ pirmadienį Barselonoje vykstančioje technologijų parodoje „Mobile World Congress“ pristatė naujos kartos išmanųjį telefoną „Galaxy S5“. Kaip ir buvo tikėtasi, telefonas pasižymi pirštų antspaudų nuskaitymo įrenginiu, kokį turi ir kompanijos „Apple“ telefonas „iPhone 5S“.

Tačiau, priešingai nei „iPhone 5S“, naujausiame „Samsung“ flagmane atrakinimo procesas su piršto antspaudo nuskaitymu veikia kiek kitaip. „Apple“ išmaniajame telefone vartotojas gali tiesiog priglausti savo pirštą bet kuriuo kampu prie pagrindinio įrenginio mygtuko.

Norint atrakinti „Galaxy S5“ su piršto antspaudu, reikia braukti pirštu per pagrindinį telefono mygtuką iš viršaus į apačią. Bet toks būdas suveiks tik tuomet, jei pirštas bus laikomas tiesiai ir braukiama tolygiai.

Tiesa, jau pirmose „Galaxy S5“ apžvalgose matoma, kad šį telefoną ne visada pavyksta atrakinti.

[youtube id=“VOAzTBKkrRU“ width=“670″ height=“360″ position=“center“]

Iš dizaino pusės polikarbonato korpusu pasižymintis penktos kartos „Galaxy S“ atstovas nuo savo pirmtakų skiriasi nedaug. „Galaxy S5“ korpuso nugarėlė pagaminta iš minkštos, taškuotos medžiagos. Telefono korpusas yra atsparus vandeniui. Be to, vartotojams bus prieinamos keturių skirtingų korpuso spalvų telefono versijos: baltos, juodos, mėlynos ir, žinoma, auksinės.

„Galaxy S5“ įmontuoto „Super AMOLED“ ekrano įstrižainė yra 5,1 colio, o rezoliucija – 1920×1080. Telefonas „sukasi“ dėka 2,5 gigaherco keturių branduolių procesoriaus, kuriam talkina 2 gigabaitai operatyviosios atminties. Vartotojai nuotraukas galės fiksuoti pasitelkdami 16 megapikselių telefone įmontuotą kamerą.

Ką manote apie „Galaxy S5“? Pasisakykite komentaruose.

Gandai: „Galaxy S5“ pasirodys ateinantį sausį

Išmanieji telefonai

Pietų Korėjos kompanija „Samsung“ jau ateinančių metų sausį gali pristatyti išmanųjį telefoną „Galaxy S5“. Tai esą verčia daryti smunkantys „Galaxy S4“ modelio pardavimai, praneša Mashable.com.

Remiantis buvusių „Samsung“ darbuotojų valdoma korėjiečių interneto svetaine Naver.com, sekančios kartos „Galaxy“ modelis būtų išleistas nepraėjus nei metams nuo jo pirmtako – „Galaxy S4“ – pasirodymo rinkoje. Pastarasis modelis išleistas šių metų kovo mėnesį.

Teigiama, kad „Galaxy S5“ greičiausiai būtų pristatytas sausį vyksiančios technologijų parodos „Consumer Electronics Show“ (CES) metu.

Naver.com taip pat skelbia, jog sekančios kartos „Galaxy S5“ turės 16 megapikselių kamerą, „Samsung Exynos“ procesorių ir 8 branduolių lustą.