„Samsung“ atsakas į „iPhone 5S“ – pristatytas išmanusis telefonas „Galaxy S5“

Išmanusis telefonas „Samsung Galaxy S5“

Technologijų kompanija „Samsung“ pirmadienį Barselonoje vykstančioje technologijų parodoje „Mobile World Congress“ pristatė naujos kartos išmanųjį telefoną „Galaxy S5“. Kaip ir buvo tikėtasi, telefonas pasižymi pirštų antspaudų nuskaitymo įrenginiu, kokį turi ir kompanijos „Apple“ telefonas „iPhone 5S“.

Tačiau, priešingai nei „iPhone 5S“, naujausiame „Samsung“ flagmane atrakinimo procesas su piršto antspaudo nuskaitymu veikia kiek kitaip. „Apple“ išmaniajame telefone vartotojas gali tiesiog priglausti savo pirštą bet kuriuo kampu prie pagrindinio įrenginio mygtuko.

Norint atrakinti „Galaxy S5“ su piršto antspaudu, reikia braukti pirštu per pagrindinį telefono mygtuką iš viršaus į apačią. Bet toks būdas suveiks tik tuomet, jei pirštas bus laikomas tiesiai ir braukiama tolygiai.

Tiesa, jau pirmose „Galaxy S5“ apžvalgose matoma, kad šį telefoną ne visada pavyksta atrakinti.

[youtube id=“VOAzTBKkrRU“ width=“670″ height=“360″ position=“center“]

Iš dizaino pusės polikarbonato korpusu pasižymintis penktos kartos „Galaxy S“ atstovas nuo savo pirmtakų skiriasi nedaug. „Galaxy S5“ korpuso nugarėlė pagaminta iš minkštos, taškuotos medžiagos. Telefono korpusas yra atsparus vandeniui. Be to, vartotojams bus prieinamos keturių skirtingų korpuso spalvų telefono versijos: baltos, juodos, mėlynos ir, žinoma, auksinės.

„Galaxy S5“ įmontuoto „Super AMOLED“ ekrano įstrižainė yra 5,1 colio, o rezoliucija – 1920×1080. Telefonas „sukasi“ dėka 2,5 gigaherco keturių branduolių procesoriaus, kuriam talkina 2 gigabaitai operatyviosios atminties. Vartotojai nuotraukas galės fiksuoti pasitelkdami 16 megapikselių telefone įmontuotą kamerą.

Ką manote apie „Galaxy S5“? Pasisakykite komentaruose.