Priimti „iPhone“ skambučius su „Mac“ ar „iPad“ bus galima ir be „Wi-Fi“ ryšio

Tęstinumo funkcija

Operacinė sistema „iOS 9“ leis vartotojams priimti į „iPhone“ gaunamus skambučius ir žinutes su kompiuteriais „Mac“ ar „iPad“ net ir tada, kai telefonas nėra tame pačiame bevielio interneto „Wi-Fi“ tinkle. Tai bus galima daryti net ir per mobilųjį internetą.

Kartu su „iOS 8“ pristatyta tęstinumo (angl. – Continuity) iki šiol leido tai daryti tik tada, kai įrenginiai yra tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle. Tačiau nuo rudens, kuomet „iOS 9“ taps oficialiai prieinama, tai nebebus būtina.

Pavyzdžiui, jei pamiršote namie savo „iPhone“, darbe vis vien galėsite priimti skambučius ir žinutes per prie „Wi-Fi“ prijungtą kompiuterį „Mac“.

Ši funkcija jau yra gavusi pavadinimą. Tai – skambinimas per „Wi-Fi“. Daugelis didžiųjų užsienio mobiliojo ryšio operatorių jau virš metų siūlo galimybę skambinti iš bet kurio „iOS“ įrenginio, kuris prijungtas su tuo pačiu „iCloud“ vartotoju, kaip ir operatoriaus ryšį naudojantis „iPhone“.

„iOS 9“ jau dabar yra prieinama patvirtintiems „Apple“ programuotojams, tačiau kiti vartotojai ja galės pradėti naudotis nuo rudens.