„Apple“ duomenų saugumas įvertintas aukščiausiu balu

„Apple“

Kompanija „Apple“ yra viena iš devynių kompanijų, kurių duomenų saugumas šiais metais yra įvertintas aukščiausiu balu. Tai nustatė „Electronic Frontier Foundation“ (EFF), paskelbdami kasmetinį saugumo sąrašą.

Tai yra jau penkti metai, kai „Apple“ patenka į šį sąrašą. Nors praėjusiais metais „Apple“ taip pat gavo 5 balus iš 5, tris metus prieš tai kompanija buvo įvertinta vos vienu balu iš penkių.

„Apple“ yra giriama už savo kasmetinį skaidrumo raportą, kuriuo pateikia informaciją apie valdžios sektoriaus duomenų reikalavimus, atskleidžiama duomenų saugojimo politika ir turinio pašalinimo prašymai.

Manoma, kad dabartinio „Apple“ vadovo Timo Cooko vykdoma politika ir yra didžiausia priežastis, kodėl kompanija tampa į saugumą ir privatumą orientuota kompanija.

Palyginimui, „Google“, „Amazon“ ir „Microsoft“ šiais metais buvo įvertintos 3 balais iš 5, o „Facebook“ ir „Twitter“ sulaukė keturių balų.

Paskelbti 2015 metų „iPhone“ fotografijų apdovanojimų nugalėtojai

„iPhone“ fotografavimas

Kasmetiniuose „iPhone“ fotografijų apdovanojimuose išrinkti šių metų nugalėtojai. Jie buvo atrinkti iš tūkstančių nuotraukų, kurias pateikė „iPhone“ fotografai iš 120 pasaulio šalių.

„Šių metų nuotraukos buvo ypatingai įspūdingos savo intymumu, provokacijomis ir nuostabiais, gražiais vaizdais, – teigia apdovanojimų kūrėjas Kenanas Aktulunas. – Norėtume pasveikinti visus mūsų laimėtojus, kurie dar kart parodė, kad su „iPhone“ galima daryti stebinančias nuotraukas“.

Apdovanojimų nugalėtoju tapo Michalas Koralewskis ir jo nuotrauka iš Varšuvos turgaus, kurioje užfiksuotas lenkų akordeonistas, grojantis tradicines Lenkijos dainas.

Antroje vietoje – fotografo Davido Craiko kūrinys, kuriame įamžinti varnėnai, renkantys trupinius nuo vienos D. Britanijos kavinės staliuko.

Trečią vietą pelnė fotografės Yvonne Lu nuotrauka, kurioje įamžinta traukiniu į Niujorką keliaujanti porelė.

Kviečiame pasižiūrėti visas tris nuotraukas.

 

Paskelbti 2015 metų „Apple“ dizaino apdovanojimų laimėtojai

„Apple“ dizaino apdovanojimai

Pirmadienį, konferencijos „WWDC 2015“ metu paskelbti šių metų „Apple“ dizaino apdovanojimų laimėtojai, tarp kurių šį kartą pateko tokios aplikacijos kaip „Fantastical 2“, „Workflow“ ir „Crossy Road“.

„Apple“ dizaino apdovanojimai yra kasmetiniai apdovanojimai, skirti išrinkti geriausias „iOS“ ir „Mac“ aplikacijas, pasižyminčias aukštos kokybės dizainu ir įdomiais bei nestandartiniais sprendimais.

Tarp šių metų apdovanojimų laimėtojų yra garsus kalendorius „Fantastical 2“ bei akcijų aplikacija „Robinhood“. Iš žaidimų srities apdovanoti „Shadowmatic“ ir „Crossy Road“.

Dalinamės visu šių metų „Apple“ dizaino apdovanojimų laureatų sąrašu:

„iOS“ ir „Mac“ aplikacijos

Shadowmatic [iOS]

Robinhood [iOS]

Crossy Road [iOS]

Workflow [iOS]

Does Not Commute [iOS]

Vainglory [iOS]

Pacemaker [iOS]

Metamorphabet [iOS]

Fantastical 2 [Mac]

Affinity Designer [Mac]

Studentų darbai

Jump-O [iOS]

Elementary Minute [iOS]

Paaiškėjo „Apple“ metų dizaino nugalėtojai

Paaiškėjo „Apple“ metų dizaino nugalėtojai

Konferencijos WWDC 2014 metu „Apple“ atskleidė, kad nugalėjo šių metų prestižiniuose dizaino apdovanojimuose, kuriuose kompanija apdovanoja abejoms platformoms – „iOS“ ir „Mac“ – skirtų aplikacijų kūrėjus.

Pagrindinis apdovanojimų tikslas yra rasti aplikacijas, kurios sukuriamos kuo kūrybiškiau ir sudėtingiau, ir kurios sugeba geriausiai suderinti dizainą su techninėmis galimybėmis.

Dalinamės šių metų „Apple“ dizaino apdovanojimų nugalėtojais:

Primename, jog praėjusiais metais tarp „Apple“ dizaino apdovanojimų laureatų buvo tokios aplikacijos kaip „Letterpress“, „Yahoo! Weather“ ir „Evernote“.

Tarp geriausių pasaulio lyderių – ir „Apple“ vadovas Timas Cookas

„Apple“ vadovas Timas Cookas

Vienas įtakingiausių leidinių pasaulyje „Fortune“ paskelbė šių metų geriausių pasaulio lyderių sąrašą, kuriame tarp tokių žymių asmenybių kaip popiežius Pranciškus, Dalai Lama, Billas Clintonas ir kt. puikuojasi ir „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas.

„Apple“ vadovas rikiuojasi virš vaizdo įrašų svetainės „Youtube“ vadovės Susanos Wojcicki. Tiesa, „Fortune“ aukštesnes sąrašo pozicijas už „Apple“ vadovo suteikė internetinės prekybos milžinės „Amazon“ vadovui Jeffui Bezosui ir elektronikos prekių tinklo „Alibaba“ Jackui Ma.

Kaip pažymi „Fortune“, po Steve’o Jobso vadovauti „Apple“ kompanijai niekam nebūtų lengva, tačiau T.Cookas savo šaltu protu ir ramiu būdu per dvejus su puse metų sugebėjo išlaikyti visą „Apple“ organizaciją savose rankose. Pristatyti nauji produktai, kurie susilaukė pasisekimo, o taip pat atlikta nemažai teigiamų pakeitimų kompanijos vadovybėje, tarp kurių – mados namų „Burberry“ vadovės Angelos Ahrendts paskyrimas vadovauti „Apple“ parduotuvių tinklui.

Timas Cookas „Fortune“ geriausių pasaulio lyderių sąraše užėmė 33 vietą.