„Apple“ pradeda prekybą raudonos spalvos odiniu dėklu, skirtu „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“

Vienoje oficialioje „Apple“ parduotuvėje pastebėta, kad tarp originalių išmaniųjų telefonų „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s“ odinių dėklų yra demonstruojami „(PRODUCT)RED“ akcijai priskiriami raudonos spalvos dėklai. Apie tai pirmasis pranešė prancūzų tinklaraštis „iGeneration“.

Kai šį rugsėjį buvo pradėta prekybą naujaisiais „iPhone“ modeliais, vartotojams originalių dėklų tarpe buvo siūlomas tik raudonos spalvos dėklas iš silikono, tačiau tarp odinių dėklų raudonos spalvos pasirinkimo nebuvo.

Netrukus po tokio pranešimo, naujos spalvos „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s“ skirti dėklai pasirodė ir „Apple“ internetinėje parduotuvėje. Kaip ir buvo galima tikėtis, naujos spalvos dėklų kaina nesiskiria nuo kitų spalvų. „iPhone 6s“ skirtas odinis dėklas kainuoja 55 eurus, o „iPhone 6s Plus“ – 59 eurus.

Ženklu „(PRODUCT)RED“ yra žymimi tie „Apple“ produktai, už kuriuos dalis gautų pinigų yra skiriama kovai su AIDS Afrikoje fondui. Tokie „Apple“ produktai pasižymi raudona spalva, pavyzdžiui, raudonos spalvos „iPhone“ ir „iPad“ dėklai ar muzikos grotuvai „iPod“.

Raudonas „iPhone 6s“ dėklas

„Griffin“ išleido dėklą, skirtą atnaujinto „Apple TV“ pulteliui

„Survivor Play“

Aksesuarų gamintoja „Griffin Technology“ išleido pirmą aksesuarą, skirtą praėjusią savaitę pristatyto atnaujinto televizijos priedėlio „Apple TV“ pulteliui. Tai – silikoninis dėklas.

Kaip teigia gamintojas, kadangi atnaujintas „Apple TV“ buvo kurtas ir kaip žaidimų konsolės atmaina, kuri jau greitai vartotojams leis tiesiai iš „App Store“ siųstis suderinamus žaidimus ir aplikacijas, pultelio dėklas taip pat buvo kurtas siekiant pagerinti žaidėjų patirtį.

„Survivor Play“ dėklas yra pagamintas iš išlieto silikono, o jo forma, teigiama, yra labai patogi laikyti rankoje. Dėklas neslysta rankoje, o jo kraštai, gaubiantys esminius pultelio kraštus, turi suteikti maksimalią apsaugą pultelio jautriausioms vietoms, jei šis būtų numestas.

„Survivor Play“ prekyboje turėtų pasirodyti dar šį rudenį, o jo kaina – 19,99 JAV dol.

„Apple“ kuria naujus įpakavimus savo parduotuvėse parduodamiems trečių šalių aksesuarams

„iPhone 6“ įpakavimas

Kompanija „Apple“ per pastaruosius šešis mėnesius iš peties darbavosi su trečių šalių aksesuarų gamintojais ir jų kuriamais produktais, keičiant jų įpakavimų dizainus, praneša 9to5Mac.com.

Kaip skelbiama, „Apple“ darė įtaką keisti dizainą tik tiems produktams, kuriais yra prekiaujama pačios „Apple“ parduotuvėse tiek internete, tiek didžiuosiuose pasaulio miestuose.

Sprendimą keisti kitų gamintojų produktų įpakavimus „Apple“ paskatino priimti noras suvienodinti juos su pačios JAV milžinės gaminamų įrenginių pakuotėmis, kurios pasižymi preciziškumu ir skoningu dizainu.

Kol kas tarp gamintojų, kurių produktų įpakavimai buvo pakeisti, pateko „Tech21“, „Sena“, „Incase“, „Mophie“, „Logitech“ ir „Life Proof“.

Teigiama, kad nauji įpakavimai pasižymės daugiausia balta spalva, minimalistiniais šriftais ir užrašais, o tai reiškia, kad bus panašūs į esamus „iPhone“, „iPad“ ar „Apple Watch“ įpakavimus.

Anot šaltinių, gamintojų, kurie nesutiks keisti savo įpakavimų, produktais bus šalinami iš parduotuvių lentynų. Tokiu būdu bus bandoma viso parduotuvių asortimento išvaizdą suvienodinti.

Produktų įpakavimai

„Apple“ specialiame puslapyje rodo, kaip testuojami kitų gamintojų „iPhone“ ir „iPad“ dėklai

„iPhone“ su dėklu

Antradienį kompanija „Apple“ interneto lankytojams suteikė prieigą prie visiškai naujo savo oficialios svetainės internetinio puslapio, kuriame apžvelgia pagrindinius kriterijus, pagal kuriuos testuoja kitų gamintojų „Apple“ parduotuvėse prekiaujamais dėklais.

„Kiekvieno dėklo, skirto „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“, dizainas turi praeiti seriją testų prieš jam pasiekiant „Apple“ parduotuvę. Todėl galite būti tikri, kad dėklai, kuriuos perkate, yra tobulas pasirinkimas jūsų „iOS“ įrenginiui.“

Puslapyje yra išskiriami penki dalykai, į kuriuos atsižvelgiama testuojant dėklus. Tai – dizainas, kamera, akustika, sensoriai bei mobilus ir bevieliai ryšiai.

Tuo „Apple“ nori parodyti, kad visi jų parduodami dėklai yra patvarūs, neuždengiantys svarbiausių telefono jungčių ar funkcijų, netrukdantys naudotis įrenginiu.

Apsilankyti naujame „Apple“ puslapyje galite paspaudę čia.

„iDeal“ salono gimtadienio proga – nuolaidos aksesuarams ir „iPad Air“ konkursas

 

„iDeal“ gimtadienis

Penktadienį, vasario 7 dieną specializuota „Apple“ produkcijos parduotuvė „iDeal“, esanti prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, Vilniuje, švenčia savo gimtadienį ir ta proga lankytojams siūlo nuolaidas „Mac“ ir „iPad“ aksesuarams.

Gimtadienio dieną perkantieji bet kurį „Mac“ kompiuterį gaus 300 litų, o perkantieji „iPad“ – 100 litų nuolaidą aksesuarams. Aksesuarams yra priskiriami visi parduotuvėje esantys produktai, išskyrus „Mac“ ir „iPad“.

Be to, kiekvienas apsilankęs „Panoramoje“ esančiame „iDeal“ salone galės sudalyvauti konkurse ir laimėti planšetinį kompiuterį „iPad Air“. Kad dalyvauti, tereiks prie parduotuvės kasos esančiame „iPad“ suvesti savo kontaktus.

Gimtadienio nuolaidos taikomos visuose „iDeal“ salonuose visoje Lietuvoje.