Savaitės darbalaukiai: artėja Kalėdos

Savaitės darbalaukiai: artėja Kalėdos

Tikriausiai dauguma mobiliųjų įrenginių ar kompiuterių vartotojų keičia darbalaukio paveiksliuką bent kartą per mėnesį. Kiti – dar dažniau. Naujas darbalaukis suteikia visiškai kitokį foną aplinkai, kuria ypač daug naudojamės kasdien. Todėl svarbu darbalaukio paveiksliukus keisti reguliariai, kad darbo aplinka netaptų nuobodžia.

Nuo šiol, naujienų portalas iTouch.lt kiekvieną savaitę pateiks po keletą dėmesio vertų ir kokybiškų darbalaukio fonų jūsų „Apple“ įrenginiams: kompiuteriams „Mac“, išmaniesiems telefonams „iPhone“, planšetiniams kompiuteriams „iPad“ bei muzikos grotuvams „iPod touch“.

Darbalaukiai

Kalėdos artėja nenumaldomai. Ta proga pristatome du kalėdinės tematikos darbalaukius, kurie ne tik papuoš jūsų įrenginio darbalaukį, bet ir sukurs jaukią, šventinę nuotaiką. Abu darbalaukiai yra sukurti dizainerio Surenix, kuris nusprendė, kad niekas kitas geriau neatspindi artėjančių švenčių, kaip saldumynai: imbierinis meduolis bei saldainis.

Savaitės darbalaukis: imbierinis darbalaukis

Imbierinis meduolis: iPhone 5 | iPhone 4 | iPhone 3GS | iPad

Savaitės darbalaukis: saldainis

Saldainis: iPhone 5 | iPhone 4 | iPhone 3GS | iPad

Atsisiuntimas

„iOS“ įrenginyje: pasirinkite jūsų modelio rezoliuciją ir išsaugokite darbalaukį paspausdami ant jo ir laikydami pirštą.

Kompiuteryje: spauskite ant kompiuteriams skirtos darbalaukio rezoliucijos ir išsaugokite paveiksliuką pagal naršyklės valdymą.