Prognozė: „Apple“ šį pusmetį išleis atnaujintus „iMac“, kitą – „iWatch“, „iPad“, „iPhone“ bei „Apple TV“

Analitikas: „Apple“ šį pusmetį išleis atnaujintus „iMac“, kitą - „iWatch“, „iPad“, „iPhone“ bei „Apple TV“

Tyrimų bendrovės „KGI Research“ analitikas, žinomas „Apple“ prognozių specialistas Ming-Chi Kuo paviešino naują savo prognozę apie šįmet pasirodysiančius naujus bei atnaujintus „Apple“ produktus.

Anot prognozės, didžiausios „Apple“ naujovės pasirodys trečiąjį šių metų ketvirtį, kuomet kompanija turėtų išleisti atnaujintus „iPad Air“ ir „iPad mini“ modelius, dviejų dydžių išmanųjį laikrodį „iWatch“ bei visiškai naują išmanųjį telefoną „iPhone“ su 4,7 colio įstrižainės ekranu.

Tiesa, 5,5 colio įstrižainės ekraną turintis „iPhone“ dėl sutrikusios komponentų gamybos pasirodys ne anksčiau kaip ketvirtąjį šių metų ketvirtį – per Kalėdas.

Kaip teigia analitikas, šį pusmetį galime tikėtis išvysti tik šiek tiek atnaujintą stacionarių „Apple“ kompiuterių „iMac“ liniją, o „Apple TV“ ir „MacBook“ bus atnaujinti ketvirto šių metų ketvirčio pradžioje.

„Apple“ oficialiai yra paskelbusi, jog šių metų birželio 2-4 dienomis vyks programuotojų konferencija WWDC 2014. Joje greičiausiai išvysime atnaujintus „iMac“ bei naujas operacinių sistemų „OS X“ bei „iOS“ versijas.