„PayPal“ siekia bet kokia kaina tapti „Apple“ mokėjimo sistema

Mokėjimo sistema

Vos prieš kelias dienas paskelbusi apie rimtus ketinimus išplėtoti naują apmokėjimo už prekes savo vartotojams sistemą, kompanija „Apple“ pritraukė bene visų didžiausių mokėjimų sistemų dėmesį. Viena jų – „PayPal“, pasiryžusi tapti nauja ir vienintele „Apple“ mokėjimo sistema.

Tiesa, „Apple“ ir „Paypal“ jau yra senos partnerės. Šia mokėjimo sistema jau kuris laikas galima apmokėti už pirkinius elektroninėje parduotuvėje „iTunes“. Tačiau „Apple“ paskelbus apie planą turėti vieną mokėjimo sistemą, „PayPal“ panoro tapti ta vienintele, kuria naudotųsi 575 milijonai „iTunes“ vartotojų.

Anot „Re/code“ šaltinių, „PayPal“ pasiryžusi padaryti bet ką, kad tik „Apple“ ją pasirinktų. Nors kol kas nėra aišku, kiek rimtai „Apple“ žiūri į naujos mokėjimo sistemos vystymą ir naudojimą, tad „PayPal“ atstovai kol kas kalba tik apie saugumo nuo sukčiavimų padidinimą.

Per ketvirčio rezultatų skelbimą „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas teigė, jog jo vadovaujamą kompaniją domina mobilių mokėjimų sritis. Technologijų milžinė jau yra išbandžiusi „Apple Store“ aplikaciją, kuria lankytojai kompanijos parduotuvėse už nedideles prekes gali atsiskaityti telefonu.

Tačiau, pasak gandų, idėja yra tokia, kad vartotojai galėtų atsiskaityti už bet kokias prekes naudodamiesi savo „Apple ID“ – tiesiog užtektų pasinaudoti „iPhone“.