„iPhone 6S“

Nutekinta „iPhone 6S“ nuotrauka kelia klausimą dėl talpesnės baterijos

„iPhone 6S“

Iki sekančios kartos išmaniojo telefono „iPhone“ pasirodymo likus trims mėnesiams – tradiciškai jis pristatomas rugsėjį, nenumaldomai kyla gandų ir spėliojimų banga, kuria bandoma išsiaiškinti, kaip visgi atrodys naujas „Apple“ išmanusis telefonas.

Ta proga internete pasirodė nuotrauka, kurioje vaizduojamas neva „iPhone 6S“ flagmanas. Ir nors įrenginio išvaizda labai panaši į kol kas „naujausiojo“ titulą turinčio „iPhone 6“, iš jos galima suprasti, kad sekančios kartos „iPhone“ pasižymės vidiniais atnaujinimais.

Nepaisant neseniai pasirodžiusių gandų, kad „iPhone 6S“ pasižymės plonesniu nei pirmtako korpusu, nuotraukoje sunku pastebėti bet kokius korpuso storio, aukščio ar ilgio pasikeitimus. Tai nestebina, kadangi šių metų „Apple“ telefonas turėtų pakliūti į vadinamųjų „S“ telefonų ciklą, kuris pasižymi mažais išoriniais, tačiau žymesniais vidiniais atnaujinimais.

Kaip bebūtų, portalas 9to5Mac.com skelbia, kad „iPhone 6S“ tikrai turėtų pasižymėti dvejomis svarbiausiomis naujovėmis. Vieną jų – dėka naujo „Qualcomm“ siųstuvo dvigubai greitesnis LTE (4G) ryšio veikimas. Antra – talpesnė, ilgiau veikianti baterija. Pastarasis spėjimas paremtas tuo, kad nuotraukoje matoma telefono motininė plokštė yra šiek tiek siauresnė.

Jau greitai pasirodysiantis naujasis „iPhone“, tikimasi, pasižymės ir nauja „Force Touch“ technologija, nustatančia paviršiaus spaudimo stiprumą.