Lietuvoje pradedama prekiauti galingais „Mac Pro“ kompiuteriais

„Mac Pro“Technologine sensacija tapęs naujasis „Mac Pro“ jau pasiekė ir Lietuvą – praneša „Apple“ atstovė Baltijos šalyse „AVAD Baltic“. Vos 25,1 cm aukščio ir 16,7 cm pločio tuščiavidurio cilindro formos kompiuteris yra aštuonis kartus mažesnis už savo pirmtaką ir yra pats galingiausias „Apple“ sukurtas kompiuteris. Naujojo „Mac Pro“ kaina Lietuvoje nuo 10 529 Lt. Jį galima įsigyti „iDeal“ bei „iDream “ salonuose. 

Naujasis „Mac Pro“ nepanašus į jokį kitą kompiuterį. Vienu įdomiausiu per pastaruosius metus „Apple“ sukurtų produktų tituluojamas kompiuteris išsiskiria unikalia vidinių komponentų architektūra bei lengvu, plonu ir paprastu korpusu. Visi kompiuterio elementai išdėstyti aplink vientisą terminę šerdį. Išformuoto aliuminio korpusas palaiko maksimalų oro srautą bei tolygiai paskirsto šilumą po šerdį, tad kompiuteris veikia itin tyliai.

„Mac Pro“ integruoti naujos kartos „Xeon“ 4-ių, 6-ių, 8-ių arba 12-os branduolių procesoriai, pagreitėjantys iki 3,9 GHz. „PCIe“ pagrįsta saugykla yra beveik 10 kartų spartesnė už įprastą standųjį diską, tad galima akimirksniu įkrauti, paleisti programas ir atidaryti didelės apimties bylas. Dvi „AMD FirePro D300“ vaizdo kortos, kurių kiekvienoje yra po 2 GB, 3 GB arba 6 GB skirtosios VRAM ir beveik 2 048 srauto procesorių, užtikrina iki 8-ių kartų geresnę vaizdo kokybę nei ankstesnės kartos „Mac Pro“.

Itin greiti kelių branduolių procesoriai ir iki 60 Gb/s atminties pralaidumas leidžia greitai ir taikliai atlikti kelias užduotis iš karto. Su integruotais „Thunderbolt 2“, USB 3, „Gigabit“ eterneto ir HDMI 1.4 prievadais naujos kartos „Mac Pro“ – labiausiai išplečiamas „Mac“, kurį galima pritaikyti įvairiems poreikiams ir užduotims.