Kinijoje jau galima įsigyti dar neišleistą išmanųjį telefoną „iPhone SE“

Nors gandais apipintas kompanijos „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone SE“ prekyboje nepasirodys, greičiausiai, dar iki kovo mėnesio pabaigos, Kinijos turguje jau galima įsigyti šio telefono kopiją, kuri primena „iPhone 6“ ir „iPhone 5s“ mišinį.

Shenzhen mieste esančioje Huaqiangbei turgavietėje mažos parduotuvėlės pardavinėja tikrą „iPhone“ primenančius įrenginius. Kaip lengva juos įsigyti, savo vaizdo įraše rodo viena „YouTube“ vartotoja. Tiesa, visgi apsigauti ir įsigyti šiuos telefonus kaip originalus trukdo keli kosmetiniai skirtumai.

Vaizdo įraše rodomas tariamas „iPhone SE“, žinoma, yra klastotė. Tai akivaizdžiai išduoda didesnė nei turėtų būti garso jungtis bei kitokios formos „Lightning“ jungties anga. Be to, ekrano kraštinės nėra nuožulnios, kaip „iPhone 6“, o korpuso storis yra neįprastas.

Kinų gamintojai jau seniai padirbinėja visus pagrindinius „Apple“ produktus. Praėjusių metų konferencijos CES metu viena Shenzhen mieste įsikūrusi kompanija siūlė už 35 JAV dolerius įsigyti išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ klastotę, nors laikrodis dar nebuvo oficialiai pristatytas pačios „Apple“.

Tikimasi, kad „Apple“ telefoną „iPhone SE“ pristatys kitą pirmadienį vyksiančio pristatymo metu. Prognozuojamos telefono savybės – procesorius „A9“, 12 megapikselių kamera, „Touch ID“ sensorius ir „Apple Pay“ palaikymas.