„Apple“ vadovas Timas Cookas

Kiek verti pietūs su „Apple“ vadovu Timu Cooku?

„Apple“ vadovas Timas Cookas

Ar galėtumėte įvertinti pinigų suma pašnekesį su pačios vertingiausios pasaulyje kompanijos vadovu? „Apple“ mano, kad galite, todėl nutarė galimybę prisėsti prie vieno stalo su jos vadovu Timu Cooku suteikti tam, kuris paaukos labdarai nemenką sumą pinigų.

Jau trečius metus iš eilės yra skelbiamas aukcionas, kurio metu gautas didžiausias statymas atitenka kovai už žmogaus teises centrui paremti. Aukciono laimėtojas gauna ne tik galimybę prisėsti prie pietų stalo pašnekesiui su Timu Cooku, bet ir du VIP bilietus į sekantį „Apple“ produktų ir paslaugų pristatymą.

Praėjusiais metais toks aukcionas su Timu Cooku surinko 330 tūkst. JAV dol. Aukcionus organizuojanti „Charitybuzz“ prognozuoja, jog šiais metais turėtų būti peržengta 100 tūkst. JAV dol. riba. Šiuo metu aukcionas yra pasiekęs 37,5 tūkst JAV dol. ribą ir iki jo pabaigos liko dar 21 diena.

Aukciono laimėtojas galės į susitikimą su Timu Cooku pasikviesti dar vieną žmogų, o numatoma pietų trukmė yra 1 valanda. Susitikimas galės įvykti abejoms pusėms priimtiniausiu metu, tačiau ne vėliau kaip 1 metai nuo aukciono pabaigos.

O svarbiausia, žinoma, tai, kad pietų kaina yra įtraukta į statomą sumą. Todėl nei „Apple“ vadovui, nei tiems dviems laimingiesiems piniginių daugiau tuštinti nereikės.