„iOS 9“ pranešimas

„iOS 9“ prieš atnaujinimus automatiškai trins aplikacijas laisvos vietos padidinimui

„iOS 9“ pranešimas

Atsinaujinimas į naujesnę „iOS“ versiją dažnai yra nelengva užduotis, o ypač – jei turite įrenginį su 16 ar mažiau gigabaitų vidine atmintimi. Tačiau su „iOS 9“ tai padaryti taps kur kas paprasčiau.

Rudenį pasirodysianti operacinė sistema „iOS 9“ siūlys vartotojams prieš atnaujinimus automatiškai ištrinti jų turimas kai kurias aplikacijas. Tačiau jaudintis neverta – sistema jas po atnaujinimo gražins atgal į jų buvusią vietą.

Toks pasiūlymas vartotojams bus rodomas tuomet, kai norint atsinaujinti į naujesnę „iOS“ versiją įrenginyje trūks vietos atnaujinimo instaliaciniam failui.

Praėjusį rudenį pasirodžiusios operacinės sistemos „iOS 8“ atnaujinimai reikalavo net 4 gigabaitų laisvos įrenginio vietos. O štai „iOS 9“ atnaujinimas, kaip skelbia „Apple“, sieks apie 1,3 gigabaito.

Konferencijos „WWDC 2015“ metu „Apple“ atskleidė, kad atnaujinimai reikalaus mažiau vietos dėl to, kad nuo šiol juos atsiuntus nebus atliekamas išarchyvavimas. Be to, įrenginio operacinę sistemą bus galima automatiškai atnaujinti ir nuėjus miegoti.