„iPhone 6“ kamera

„iOS 9“ atskleidė būsimų „iPhone“ modelių kameros atnaujinimus

„iPhone 6“ kamera

Operacinės sistemos „iOS 9“, kuri pristatyta pirmadienį, programiniuose failuose atrasti duomenys leidžia manyti, kad „Apple“ planuoja atnaujinti priekinę „iPhone“ kamerą, suteikdama jai blykstę ir 1080p kokybės vaizdo įrašų filmavimą.

Būtent tokia informacija yra slepiama „iOS 9“ sisteminiuose failuose, kuriuos atrado programuotojas Hamza Soodas. Šiuo metu naujausio „iPhone“ modelio priekinė kamera geba fotografuoti 1,2 megapikselio nuotraukas ir filmuoti 720p kokybės vaizdo įrašus.

Kol kas nėra aišku, ar ši informacija gali reikšti atnaujinimus sekančio „iPhone“ priekinei kamerai, tačiau galima spėti, kad ateityje „Apple“ galėtų pristatyti tokias naujoves.

Priekinė „iPhone“ kamera visuomet buvo prastesnė už galinę, siekiant sutaupyti vietos. Tačiau vis populiarėjančios „asmenukės“ (angl. – selfie) gali priversti „Apple“ griebtis permainų ir su šia kamera.

Be to, „Apple“ neseniai įsigijo kompaniją, kuri specializuojasi kamerų su dviem sensoriais kūrimu, kurios sugeba kurti geresnės kokybės nuotraukas ir filmuoti 3D formatu.