Internete nutekėjusios nuotraukos atskleidė, kokio storio bus „iPhone 6“ korpusas

„iPhone 6“ konceptas

Internete penktadienį pasirodė tariamai išmaniojo telefono „iPhone 6“ korpuso dalys. Nors telefonas dar neišleistas, gandai jau skelbia ir apie jo korpuso išmatavimus.

Anot ukrainiečių tinklaraščio ukrainianiphone.com nutekintų nuotraukų, kuriose matomi išmatavimai, „iPhone 6“ korpuso ilgis bus 138 milimetrai, plotis – 67 milimetrai, o storis – vos 6 milimetrai. Tai reiškia, kad naujausios kartos „Apple“ išmanusis telefonus bus 1,6 milimetro plonesnis už savo pirmtaką „iPhone 5S“.

Nutekinti išmatavimai leidžia manyti, kad „iPhone 6“ tikrai turės 4,7 colių įstrižainės ekraną. Nuotraukose taip pat matyti, kad pagrindinis „Home“ mygtukas išliks toje pačioje vietoje, kaip ir kamera, blykstė, garso valdymo mygtukai.

Teigiama, kad „iPhone 6“ dizainas pasižymės itin užapvalintais kampais, panašiais į esančius planšetiniame kompiuteryje „iPad Air“.

Nuotraukose taip matyti naujas mygtukas. iTouch.lt jau rašė, kad „iPhone 6“ įjungimo mygtukai, priešingai nei ankstesniuose modeliuose, gali būti perkeltas iš dešinio viršutinio kampo į dešinį kraštą.

Kviečiame pasižiūrėti ukrainiečių tinklaraščio nutekintas nuotraukas.