„Google“ ruošia „Apple TV“ konkurentą – „Android TV“

„Android TV“

Į internetą nutekėjo ekranvaizdžiai, iš kurių galima spręsti, kad interneto paieškos milžinė „Google“ ruošiasi išleisti savo televizijos priedėlį ir „Apple TV“ konkurentą, pavadinimu „Android TV“, skelbia „The Verge“.

Anot leidinio, „Android TV“ bus ne kompiuterinė platforma, o labiau pramogoms skirta vartotojo sąsaja, kuri veiks greitai, patogiai ir vartotojui siūlys be didesnio vargo pasiekti didžiulę filmų ir kitų medijos failų biblioteką.

Teigiama, kad „Android TV“ bus labai panašus į „Apple“ sukurtą ir seniai išleistą alternatyvą „Apple TV“. Vartotojo sąsaja, manoma, bus minimalistinė – vartotojas matys daug langelių su filmų, televizijos laidų, aplikacijų bei žaidimų viršeliais. „Android TV“ turėtų palaikyti ir išorinius žaidimo pultelius.

Jau seniau sklido gandų, kad „Google“ tariasi su keletu pagrindinių vaizdo aplikacijų kūrėjų, kad šie pradėtų kurti aplikacijas naujam kompanijos įrenginiui.

„Skaitmeninio turinio pasiekimas vartotojui turtų būti labai paprastas“, – rašoma slaptame „Google“ dokumente.

Tikimasi, kad „Android TV“ gali būti išleistas dar pirmame šių metų pusmetyje. Visai neseniai „Amazon“ išleido savo televizijos priedėlį „Fire TV“, o „Apple“ taip paturėtų netrukus atnaujinti „Apple TV“.

 „Android TV“