Išmanusis telefonas „iPhone“

Gandai: sekantis „iPhone“ bus didesnis, storesnis ir turės geresnę bateriją

Išmanusis telefonas „iPhone“

Nauji gandai skelbia žinią, kad sekančios kartos išmanusis telefonas „iPhone“ gali turėti stipresnį aliuminio korpusą – panašų į „Apple Watch“. Be to, telefono korpusas dėl naujų komponentų gali būti šiek tiek didesnis.

Anot „KGI Securities“ analitiko Ming-Chi Kuo, tvirtesnio aliuminio panaudojimas kuriant korpusą yra „Apple“ atsakas į „iPhone 6“ linkimo reiškinį, kuomet pasirodžius šiam telefonui vartotojai pradėjo skųstis lengvai linkstančiu korpusu.

Teigiama, kad naujos „Force Touch“ technologijos, kuri leidžia nustatyti, kaip stipriai yra spaudžiamas ekranas, ir talpesnės baterijos panaudojimas pastorins telefoną 0,2 milimetro, o plotis ir ilgis padidės 0,15mm.

Analitikas taip pat teigia, kad „Apple“ išleis naujos rožinės-aukso spalvos „iPhone“, o šiuo metu esančios auksinė ir pilka telefono spalvos bus patobulintos: auksinė taps šiek tiek geltonesne, o pilka – tamsesne.

Galiausiai, tikimasi, jog „iPhone 6S“ (taip greičiausiai vadinsis naujos kartos „Apple“ flagmanas) pasižymės 12 megapikselių kamera.

Kadangi analitikas Ming-Chi Kuo garsėja itin tiksliomis prognozėmis, kai kalbama apie dar neišleistus „Apple“ produktus, galima tikėtis, kad dauguma šių prognozių taps realybe. Ypač dėl to, kad iki naujo „iPhone“ išleidimo liko visai nedaug – vos keli mėnesiai.