Bandomojoje „iOS 7.1“ versijoje leidžiama iš įrenginio ištrinti instaliacinį sistemos failą

„iOS 7.1“

Programuotojai, per „iOS“ įrenginio nustatymus atsisiuntę trečią bandomąją „iOS 7.1“ versiją, pastebėjo, kad yra galimybė trinti instaliacinius šio operacinės sistemos failus, skelbia vokiečių tinklalapis Macerkopf.de.

Praėjusių metų antrojoje pusėje pasirodžiusi „iOS 7“ suerzino dalį vartotojų, kurie nenorėjo naudotis naujausia operacinės sistemos versija, tačiau vis vien buvo priversti savo įrenginyje laikyti instaliacinį failą.

Net pats „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas buvo įveltas į smulkų teisminį ginčą, kuriame jo vadovaujama kompanija vieno kliento buvo apkaltinta vartotojų teisių pažeidimu.

Tačiau, regis, „Apple“ bando taisyti šią klaidą. Bandomosios „iOS 7.1“ versijos nustatymuose nukeliavus į General – Usage skirnį yra galimybė ištrinti instaliacinį „iOS“ failą – panašiai kaip ir kitą įrenginyje esantį turinį.

Žinoma, tai visgi nereiškia, jog tokia galimybė bus prieinama vartotojams galutinėje „iOS 7.1“ versijoje, nes „Apple“ dažnai neįtraukia naujų, bandomųjų funkcijų į galutinę versiją.