Apžvalga: „Speck FabShell“ – stilinga „iPhone“ dėklų linija

IMG_3341-660x440

Ne paslaptis, jog išmaniojo telefono „iPhone“ korpusą yra itin lengva subraižyti ar sudaužyti. Taip yra todėl, kad nuo 2010 metų, kuomet buvo pristatytas „iPhone 4“, telefono korpuse imta naudoti kur kas daugiau stiklo. Dėl šios priežasties įvairios kompanijos visame pasaulyje kuria begalę dėklų, apsauginių plėvelių ir kitokių apsaugų šiam flagmanui. Viena tokių kompanijų – Kalifornijoje įsikūrusi „Speck“, kurios dėklų liniją „FabShell“ apžvelgsime.

Didžiausias šių dėklų išskirtinumas – dizainas. „FabShell“ serijos dėklai yra sukurti iš plastiko ir 8 skirtingų ornamentų audinio, dengiančio dėklo nugarėlę ir šonus. Stilingas audinys ne tik pagyvina dėklo dizainą, bet ir leidžia patogiau telefoną laikyti rankoje, mažesnė tikimybė, jog jis išslys – juk net ir naudodami dėklą nesame tikri, jog telefonas nepatirs smūgių.

Tiesa, šie dėklai turi ir vieną trūkumą. Tai – apsauga. „FabShell“ dėklas dengia visą telefono korpusą, išskyrus ekraną. Todėl priklausomai nuo telefono kritimo kampo, neapsaugotas „iPhone“ ekranas gali būti pažeistas. Tačiau iš šių dėklų dizaino galima spręsti, jog gamintojai į saugumą dėmesį kreipė ne per daugiausiai, o labiau siekė sukurti gražių, akį traukiančių dėklų seriją, kas jiems kuo puikiausiai pavyko.

Dėklų apačioje – specialios angos telefono jungčiai ir ausinių lizdui bei mikrofonui ir garsiakalbiui. Dėklų kairiajame šone – anga begarsio režimo mygtukui ir garso valdymo mygtukai.

„Speck FabShell“ dėklai – geras pasirinkimas, jei norite pagyvinti „iPhone“ dizainą, tačiau jei svarstote apsaugoti savo telefoną nuo įbrėžimų, nevertėtų pamiršti ekranui užklijuoti apsauginę plėvelę.

Elektroninėje parduotuvėje iPhonedalys.lt galite įsigyti net 19 skirtingų „FabShell“ dėklų, skirtų „iPhone 5“, „iPhone 4S“ ir „iPhone 4“. Kaina – 54,99,-Lt.