„Apple“ vadovas Timas Cookas: mums svarbu padaryti teisingai, o ne pirmiems

„Apple“ išmanieji telefonai

Atsakinėdamas į klausimus per trečiadienį vykusį „Apple“ ketvirčio finansinių duomenų paskelbimą, kompanijos vadovas Timas Cookas paaiškino, kodėl „Apple“ neskuba pristatyti naujų produktų šiais metais.

Anot jo, kompanija skiria labai didelį dėmesį detalėms, todėl stengiamasi viską padaryti kuo aukštesnės kokybės, kurios „Apple“ vartotojai tikisi.

T. Cookas pažymėjo, kad „Apple“ nepristatė pirmoji muzikos grotuvo, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, tačiau pristatė pirmąjį „priimtiną“ ir „modernų“ išmanųjį telefoną, planšetę ir muzikos grotuvą, kuomet išleido „iPhone“, „iPad“ ir „iPod“.

„Mums svarbi kiekviena detalė, o tai atima šiek tiek laiko. Tai visuomet yra priežastis, – teigė T. Cookas. – Tai reiškia, kad mums svarbiau padaryti teisingai nei būti pirmiems.“

„Apple“ vadovas išskyrė aiškių pavyzdžių, kuomet rinkoje pasirodžiusio produkto tikslas buvo būti pirmam. Tarp tokių – populiarumo nesulaukęs „Samsung“ išmanusis laikrodis „Galaxy Gear“. „Apple“ vartotojai „nori puikių, neįtikėtinai puikių“ produktų, ir T. Cookas tai pažada.

Tiesa, jis teigė, jog dar laikas pasirodyti naujiems produktams, kuriuos „Apple“ taip nori pristatyti, tačiau viskas artėja link finišo tiesiosios.