„Apple“ dėl su vaizdu susijusių problemų paskelbė „Mac Pro“ taisymo programą

Kompanija „Apple“ penktadienį patyliukais paskelbė 2013 metų pabaigos „Mac Pro“ kompiuterių taisymo programą, kuriems yra pasireiškusios su vaizdu susijusios problemos, skelbia „MacRumors“.

Pranešama, kad „Apple“ nustatė, jog kai kurios 2013 metų pabaigos „Mac Pro“ modeliuose esančios vaizdo plokštės, pagamintos tarp 2015 vasario 8 dienos ir 2015 balandžio 11 dienos gali sukelti iškraipytą vaizdą, vaizdo nerodymą, nepatikimą sistemos darbą, strigimus, išsijungimus ir persikrovimus arba gali neleisti užsikrauti kompiuteriui.

„Apple“ ar „Apple“ autorizuoti paslaugų teikėjai nemokamai sutaisys programai tinkamus „Mac Pro“ modelius, kuriems pasireiškusios vaizdo problemos. Vartotojai gali kreiptis į „Genius Bar“ ar autorizuotus „Apple“ serviso centrus nustatyti, ar jų „Mac Pro“ yra tinkamas šiai programai.

Tačiau priešingai nei prieš savaitę paskelbtas viešas „Apple“ sieninių kištukų atšaukimas, šios taisymo programos nesiruošia plačiai reklamuoti ir patalpinti į „Apple“ palaikymo tarnybos puslapyje esančios taisymo programų sąrašą.