„Apple“ siekia su „iOS 8“ pristatyti aukštos kokybės garso įrašų atkūrimą

„In-Ear“ ausinės

Kompanija „Apple“ naujausioje mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ versijoje „iOS 8“ gali pristatyti ilgai lauktą galimybę melomanams – atkurti aukštos kokybės garso įrašus, skelbia tinklaraštis „Mac Otakara“.

Šiuo metu, pagrindinė „iOS 7“ muzikos aplikacija negali susidoroti su aukštos kokybės 24 bitų garso įrašais, kurių dažnis siekia 48 kHz ir daugiau.

Todėl tokio tipo įrašus norintys išgirsti „iOS“ vartotojai turi naudotis trečių šalių sukurtomis aplikacijomis, kurios gali atkurti tokios kokybės įrašus tik tiek, kiek joms tai leidžia padaryti techninė įranga.

Dėl šios priežasties, manoma, „Apple“ gali atnaujinti ir „Lightning“ jungtį, kuri gebėtų perduoti išoriniams aksesuarams, pavyzdžiui, garsiakalbiui, geresnės kokybės garsą.

Be to, pranešama apie „Apple“ atnaujinti „In-Ear“ ausines, kurios atnaujinimo nesulaukia nuo pat 2008-ųjų. Ar bus atnaujintos ir ausinės „Earpods“ – neaišku.

„iOS 8“ greičiausiai bus pristatyta jau birželio 2 dieną prasidėsiančioje „Apple“ konferencijoje WWDC 2014. „Apple“ susitelkimą į muzikos atkūrimo gerinimą savo produkcijoje gali įtakoti ir tariamas „Beats“ įsigijimas.