„Apple“ programuotojams išleido antras bandomąsias „OS X El Capitan“, „iOS 9“ ir „watchOS 2.0“ versijas

„iOS 9“

Kompanija „Apple“ antradienį išleido naujas bandomąsias operacinių sistemų „OS X El Capitan“, „iOS 9“ bei „WatchOS 2.0“ versijas, skirtas kompanijos patvirtintiems programuotojams.

Antroji „iOS 9“ versija sulaukė klaidų, atrastų pirmoje versijoje, ištaisymo, tai: „AirPlay“ prisijungimo pagerinimas, „Family Sharing“ slaptažodžio keitimo galimybės pataisymas „iCloud“ nustatymuose, atkūrimo iš atsarginės kopijos pagreitinimas, pašto aplikacijos pataisymas nuo automatinio išsijungimo spausdinant dokumentą ir kt.

Kol kas nėra atrasta, kokios naujovės ir pataisymai pasiekė antrąją „OS X El Capitan“ versiją, tačiau galima spėti, jog „Apple“ labai orientuojasi į, kaip skelbia, 40 procentų greičiau veikiančią operacinę sistemą, todėl tikėtina, kad atnaujinimai labiausiai susiję su sistemos sparta.

O štai „watchOS 2.0“ sulaukė programuotojams gerų atnaujinimų. Tai – galimybė pilnavertiškai paleisti trečių šalių aplikacijas bei prieiga prie „Apple Watch“ sensorių, pavyzdžiui, „Taptic Engine“, širdies ritmo matuoklio, mikrofono bei akselerometro.

Visos bandomosios versijos jau yra prieinamos programuotojams ir gali būti atsisiųstos iš oficialaus „Apple“ programuotojų puslapio.