„Apple Music“

„Apple“ pristatė muzikos transliavimo internetu paslaugą „Apple Music“, taps prieinama birželio 30-ą

„Apple Music“

Pirmadienį kompanija „Apple“ pristatė naują muzikos transliavimo internetu paslaugą „Apple Music“, kuri vartotojams siūlys ne tik platų muzikos kūrinių bazę, bet ir išskirtinį pačių muzikos atlikėjų talpinamą turinį bei pasaulinę be pertraukos veikiančią radijo stotį.

Iš dešimčių milijonų „iTunes“ muzikos bibliotekoje jau esančių kūrinių vartotojai tikrai turės ką išsirinkti. Jie turės galimybę gauti pačių žmonių atrinktas muzikos rekomendacijas, kas savaitę – naujus kūrinių bei atlikėjų sąrašus, įvairių žanrų ir stilių grojaraščius, tinkančius bet kokiai veiklai.

Ne ką mažiau įdomus ir populiarus turėtų būti „Apple Music“ radijas, kuris siūlys pačią geriausią muziką be jokių sustojimų. Transliacija bus vykdoma daugiau kaip 100 šalių iš trijų didžiųjų miestų: Los Andželo, Niujorko ir Londono. „Beats 1“ siūlys naujausią muziką, kviestinius svečius, interviu ir naujienas iš muzikos pasaulio.

„Apple Music“ vartotojai taip pat turės puikią terpę sekti savo mėgiamiausius atlikėjus bei gauti naujausią informaciją apie jų pasirodysiančias dainas ar koncertus iš jų pačių.

Naujoji „Apple“ muzikos paslauga taps prieinama jau birželio 30 dieną. Jos kaina – 9,99 JAV dolerio per mėnesį, tačiau vartotojai galės išmėginti paslaugą nemokamai net 3 mėnesius. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, registracijos metu pridėta banko kortelė automatiškai bus apmokestinama kas mėnesį minėtu mokesčiu iki tol, kol automatinis apmokestinimas bus nutrauktas.

Be to, „Apple“ taip pat siūlys planą šeimoms, kuris suteiks galimybę iki 6 asmenų šeimai naudotis „Apple Music“ už 14,99 JAV dol.

„Apple Music“ taip pat bus prieinama „Android“ ir „Windows“ vartotojams nuo šio rudens.

„Apple Music“