3D Touch

„Apple“ nenori, kad vartotojai su funkcija „3D Touch“ svertų daiktus

Programuotojui Ryanui McLeodui su savo komanda pavyko sukurti aplikaciją, kuri, naudodama išmaniųjų telefonų „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ funkciją „3D Touch“, geba pamatuoti svorį daiktų, sveriančių ne daugiau kaip 385 gramus, vos su 1-3 gramų paklaida.

Tačiau „Apple“ neparodė noro tokią aplikaciją, pavadinimu „ Gravity“, matyti savo aplikacijų parduotuvėje „App Store“. Programuotojo teigimu, telefoną skaitmeninėmis svarstyklėmis paverčiančios aplikacijos „Apple“ nepraleido todėl, kad yra tikimybė, jog vartotojai pradėtų sverti daiktus, kurių svoris didesnis nei numatytas maksimalus.

R. McLeodas pripažįsta, kad aplikacija galėtų sukelti sugadintų įrenginių bangą, jei ji būtų netinkamai naudojama.

Kaip atsaką į tokį „Apple“ sprendimą, programuotojas paviešino vaizdo įrašą, kuriame demonstruoja, kaip veikia aplikacija ir kokie žingsniai yra būtini atlikti, kad aplikacija būtų sukalibruota tiksliam veikimui.

iTouch.lt primena, kad funkcija „3D Touch“ nustato, kaip stipriai „iPhone 6S“ ar „iPhone 6S Plus“ naudotojas spaudžia ekrano paviršių, suteikdamas papildomas funkcijas atsižvelgiant į spaudimo stiprumą.

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą.