„iPhone“ bevielis įkrovimas

„Apple“ kurią naują bevielio „iOS“ įrenginių įkrovimo technologiją

Jau kitąmet vartotojai galbūt nebegalės skųstis greitai susidėvinčiais telefonų „iPhone“ ar planšetinių kompiuterių „iPad“ įkrovimo kabeliais, nes kompanija „Apple“ kuria naują bevielio įkrovimo technologiją, kuri gali būti integruota į „iOS“ įrenginius jau nuo 2017 metų.

Kaip skelbia „Bloomberg“, ties naujos technologijos projektu „Apple“ dirba su partneriais JAV ir Azijoje.

Palyginimui, „Apple“ konkurentai, pavyzdžiui, „Samsung“, jau seniai siūlo bevielio įkrovimo funkciją savo išmaniuosiuose telefonuose. Tačiau jie visąlaik turi būti padėti netoli arba ant bevielio įkrovimo įrenginių.

Būtent dėl šios priežasties, teigiama, „Apple“ siekia sukurti tokią technologiją, kuri leistų įrenginį įkrauti bevieliu būdu esant didesnei distancijai nuo bevielio įkrovimo įrenginio.

Tikėtina, kad ateities „iPhone“ modeliai privalėtų pasižymėti bevielio įkrovimo funkcija, nes jau seniai sklando gandai, jog šiais metais turėsiantis pasirodyti „iPhone 7“ nebeturės ausinių jungties, o vietoje jo garso atidavimo funkciją atliks esama „Lightning“ jungtis.

Todėl būtų logiška, jei ausinėmis klausantis muzikos per „Lightning“ jungtį nereikėtų jų atjungti vien tam, kad įkrauti įrenginį. Šią problemą turėtų spręsti bevielis įkrovimas.