Filmo „Steve Jobs“ režisierius atsiprašė „Apple“ vadovo Timo Cooko

Kiek anksčiau šį mėnesį duoto interviu metu „Apple“ vadovas Timas Cookas du naujausius filmus apie Steve’ą Jobsą pavadino oportunistiškais, t.y jų kūrėjai naudojasi „Apple“ įkūrėjo šlove ir siekia gauti naudos.

Nors T. Cookas nematė nei vieno iš dviejų naujausių filmų, jis S. Jobsą vadina nuostabiu žmogumi ir sako nemėgstantis filmų, kurie sukurti apie Jobsą.

Tačiau Aaronas Sorkinas turi atsakymą dabartiniam „Apple“ vadovui. Laukiamiausio šių metų filmo apie S. Jobsą režisierius teigia, kad šis filmas buvo statomas ne dėl pelno siekio, be to, prieš vertinant T. Cookui reikėtų pamatyti šį filmą.

Tačiau dieną po tokio atsakymo, A. Sorkinas naujo interviu metu kiek sušvelnino savo nuomonę.

„Žinote ką, manau, kad Timas Cookas ir aš nuėjome kiek per toli. Ir aš atsiprašau Timo Cooko. Tikiuosi, kad kai jis pamatys filmą, jis juo mėgausis taip pat, kaip mėgaujuosi aš“, – teigia jis.

A. Sorkino statytas filmas „Steve Jobs“, kuris paremtas Walterio Isaacsono biografine knyga „Steve Jobs“ ir kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Michaelis Fassbenderis, Lietuvos kino teatruose pasirodys gruodžio 4 dieną.

Kviečiame pasižiūrėti oficialų filmo anonsą.

Steve’o Jobso gyvenimas apžvelgtas išsamiame infografike

How-Steve-Jobs-Started

Legendinio „Apple“ įkūrėjo Steve’o Jobso gyvenimas jau yra įamžintas gausybėje biografijų, trijuose filmuose, daugybėje dokumentinių filmų ir keliose operose, tačiau pirmą kartą jo gyvenimas buvo paverstas į infografiką.

Sukurtas „Visualistan“ komandos, dailiai sukurtas infografikas leidžia susipažinti su svarbiausiais S. Jobso gyvenimo momentais.

Infografikas yra paremtas informacija iš garsiosios Walterio Isaacsono biografinės knygos „Steve Jobs“, kuria remiantis buvo pastatytas tokio paties pavadinimo filmas. Pastarasis Lietuvos kino teatruose turėtų būti pradėtas rodyti jau gruodžio mėnesį.

Kviečiame peržiūrėti infografiką (anglų k.).

Steve‘o Jobso biografinės knygos autorius: „Google“ inovatyvesnė už „Apple“

Steve'as Jobsas

Biografinės knygos apie „Apple“ įkūrėją Steve‘ą Jobsą autorius Walteris Isaacsonas duodamas interviu vienai amerikiečių televizijos laidai teigė manantis, kad šiuo metu didesnių inovacijų kaltininkė yra „Google“, o ne viena pagrindinių jos konkurenčių – „Apple“.

Anot rašytojo, jis sutinka, jog naujausias „Apple“ sandoris su didžiausiu pasaulyje mobiliojo ryšio operatoriumi „China Mobile“ yra labai svarbus, tačiau yra labiau linkęs sureikšminti šviežiausią „Google“ pirkinį kompaniją „Nest“.

„Šis įsigijimas rodo stiprią ir integruotą „Google“ strategiją sujungti visų mūsų naudojamus prietaisus ir gyvenimus į vieną, – teigia W. Isaacsonas. – Nuostabiausios inovacijos šiandien kyla iš „Google“. Tony Fadellas („Nest“ įkūrėjas – red. past.) buvo vienas iš „iPod“ kūrėjų. Jis buvo įsiskverbęs į „Apple“ kultūrą, kai ši buvo labai inovatyvi.“

W. Isaacsonas tikina, kad Steve‘as Jobsas būtų norėjęs sudrebinti naujas produktų rinkas, tarp kurių greičiausiai būtų buvę laikrodžiai ar televizija.