Paviešintas oficialus naujo filmo apie Steve’ą Jobsą vaizdo anonsas

Kino kompanija „Universal Pictures“ paskelbė pirmą oficialų naujo filmo apie kompanijos „Apple“ įkūrėją Steve’ą Jobsą vaizdo anonsą.

Beveik dvejų su puse minutės trukmės anonsas iki šiol atskleidžia daugiausiai detalių apie Danny Boyle’o režisuojamą filmą, kuriame bus susitelkiama į S. Jobso produktų pristatymų užkulisius, kuriuos yra matę vienetai, bei jo asmeninį gyvenimą ir santykius su dukra Lisa.

Pagrindinį „Apple“ įkūrėjo vaidmenį filme atlieka aktorius Michaelis Fassbenderis, tačiau filme taip pat išvysime ir gerai žinomą aktorę Kate Winslet, kuri atliks Joanna’os Hoffman vaidmenį – moters, kuri buvo vieną pirmųjų kompiuterio „Mac“ kūrimo komandoje.

Filmą kino teatruose tikimasi pamatyti jau spalio 9 dieną.

„Nufilmuota su „iPhone 6“: „Apple“ paviešino naujus vaizdo įrašus

„Nufilmuota su „iPhone 6“

Kompanija „Apple“ tęsia vaizdo įrašų, nufilmuotų su išmaniuoju telefonu „iPhone 6“, reklaminę kampaniją. Pirmadienį paviešinti dar keturi vaizdo įrašai.

Naujieji vaizdo įrašai yra nufilmuoti keturiose pasaulio šalyse: Okandijoje, Australijoje, JAV ir Norvegijoje. Juos demonstruojamos tokios „iPhone 6“ kameros funkcijos kaip sulėtintas bei pagreitintas filmavimai.

Pirmajame vaizdo įraše demonstruojami su „Time Lapse“ funkcija nufilmuoti debesys, o antrajame – ant žolės ropojantis vikšras. Trečiajame vaizdo įraše galima išvysti su „iPhone 6“ nufilmuotų skraidančių mašalų būrį, o paskutiniajame – besivažinėjančių riedlentininkų šešėlius, nufilmuotus su „Slow motion“ funkcija.

Kviečiame pasižiūrėti visus vaizdo įrašus.

https://youtu.be/R9vVgqmMke0

https://youtu.be/6dYxiii8hqI

https://youtu.be/R8mBpSBb1XY

https://youtu.be/67VZ-Dn-I9s

„Facebook Messenger“ nuo šiol galima atlikti vaizdo skambučius

„Facebook Messenger“ aplikacija

Pirmadienį socialinis tinklas „Facebook“ atnaujino savo mobilią bendravimo aplikaciją „Facebook Messenger“, pristatydamas galimybę vartotojams bendrauti vaizdo skambučiais.

Nuo šiol, atlikti vaizdo skambučiui tereikia paspausti vaizdo kameros piktogramą, esančią viršutiniame dešiniajame susirašinėjimo kampe.

Vaizdo skambučiai yra galimi tarp visų „Facebook Messenger“ aplikacijos vartotojų, nepaisant to, kokiu įrenginiu yra naudojamasi, t.y. nebūtinai to pačio gamintojo ar modelio.

Jau nuo pirmadienio vaizdo skambučių „Facebook Messenger“ aplikacijoje funkcija yra galima „iOS“ ar „Android“ įrenginius turintiems vartotojams, kurie gyvena šiose šalyse: Belgijoje, Kanadoje, Kroatijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Airijoje, Laose, Lietuvoje, Meksikoje, Nigerijoje, Norvegijoje, Omane, Lenkijoje, Portugalijoje, D. Britanijoje, JAV ir Urugvajuje.

Atnaujinta „Facebook Messenger“ aplikacija jau artimiausiu metu turėtų tapti prieinama „App Store“.

Išmaniojo laikrodžio „iWatch“ konceptas: 2,5 colio ekranas, „iOS 8“ ir krūva sensorių

Išmaniojo laikrodžio „iWatch“ konceptas: 2,5 colio ekranas, „iOS 8“ ir krūva sensorių

Dizaino studija „SET Solution“ pristatė dar vieną konceptą. Šįkart jame vaizduojamas išmanusis laikrodis „iWatch“.

Koncepte atskleidžiama, jog laikrodis pasižymi 2,5 colio įstrižainės liečiamuoju ekranu, operacine sistema „iOS 8“, 6 dienas tarnaujančia baterija bei gausybe vartotojo fizinę būklę stebinčių sensorių.

Jau anksčiau skelbėme apie „Apple“ planus išleisti dviejų skirtingų tipū laikrodžio modelius: vieną sportininkams, o kitą – į dizainą ir išvaizdą orientuotiems žmonėms. Teigiama, kad abu modeliai turės lietimui jautrų ekraną bei bus atsparūs vandeniui.

Be to, sportininkams skirta versija pasižymės kompasu bei gausybe sensorių, kurie gebės nustatyti kraujo spaudimą, širdies ritmą, kūno temperatūrą, lauko temperatūrą ir kitą informaciją.

Išmaniojo laikrodžio „iWatch“ modeliai turės ir vidinę atmintį, kuri, manoma bus 8 gigabaitai, kuri leis laikrodį naudoti kaip muzikos grotuvą „iPod“.

Kviečiame pasižiūrėti koncepto vaizdo įrašą.

[youtube id=“gL073OlHqfY“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

Atnaujinta kompiuteriams „Mac“ skirta vaizdo įrašų redagavimo programa „iMovie“

„iMovie“

„Apple“ išleido vaizdo įrašų programos „iMovie“ atnaujinimą 10.0.4, kuris pagerins programos veikimo stabilumą bei išspręs netikėto savaiminio programos išsijungimo priežastis.

Kiek anksčiau išleistas atnaujinimas 10.0.3 pasižymėjo kur kas daugiau naujovių, tarp kurių – vaizdo įrašų rūšiavimas pagal įvykių datą bei vaizdo įrašų apkarpymas ir pakreipimas įvykiuose.

„iMovie“ kaina parduotuvėje „App Store“ – 13,99 euro. Norėdami atsinaujinti programą, „App Store“ programoje pasirinkite „Updates“.

Nematėte WWDC 2014 pristatymo? Pamatykite vaizdo įrašą dabar

Konferencija WWDC 2014: ko tikėtis iš „Apple“?

„Apple“ paviešino pirmadienį vykusio konferencijos WWDC 2014 pristatymo vaizdo įrašą, kurio metu pristatė naujausias operacines sistemas: „iOS 8“ ir „OS X Yosemite“.

Įrašą galima pamatyti oficialioje renginio svetainėje arba per „Apple TV“, pasirinkus „Apple Events“ kanalą.

Daugiau informacijos apie pristatytas operacines sistemas skaitykite čia.