„Apple“ netyčia atskleidė naujas muzikos grotuvų „iPod“ spalvas

„iPod“ spalvos

Antradienį naujai išleistos programos „iTunes“ versijos ir muzikos grotuvų „iPod“ vartotojai išvydo tai, ko negalėjo tikėtis – naujas „iPod“ spalvas.

Tiesa, vartotojai iš pradžių nepamatė visų būsimų „iPod“ spalvų. Prijungus grotuvą „iPod“ prie atnaujintos „iTunes“ programos buvo parodytas įprastas vaizdas su trimis „iPod“ modeliais: „iPod touch“, „iPod nano“ ir „iPod shuffle“.

Tačiau jų korpuso spalvos buvo dar nematytos. Tai mėlyna, auksinė ir ryškiai rožinė. Būtent tokiomis spalvomis buvo papuošti šie grotuvai.

Kiek daugiau panagrinėjus naujausios „iTunes“ versijos failus buvo atrastos ir likusios naujos grotuvų spalvos. Iš jų galima spręsti, kad „Apple“ ketina išleisti visus modelius šešiomis skirtingomis spalvomis. Tai – sidabrinė, pilka, raudona, ryškiai rožinė, ryškiai mėlyna ir švelni auksinė.

Įdomu yra tai, kad atrastose nuotraukose „iPod touch“ grotuve matyti data – antradienis, 14 diena. Tai paskatino gandus, kad „Apple“ atnaujintus muzikos grotuvus gali pristatyti liepos 14 dieną, antradienį.

„iPod“ spalvos

Kokios yra populiariausios „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“ spalvos?

Įvairiaspalviai „iPhone 5C“  telefonai

Kokių spalvų išmaniuosius telefonus „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“ pirkėjai renkasi dažniausiai? Pasak „Consumer Intelligence Research Partners“ (CIRP) atlikto tyrimo, visus populiarumo rekordus muša naujoji „kosminė pilka“ spalva.

Vos prieš daugiau nei mėnesį kartu su „iPhone 5S“ pristatyta nauja korpuso spalva neabejotinai vartotojams yra patraukliausia. Anot CIRP tyrimo duomenų, 43 procentai „iPhone 5S“ pirkėjų renkasi „kosminės pilkos“ spalvos modelį. Tuo tarpu, auksinės ir sidabrinės spalvos modeliai sudaro atitinkamai 30 proc. ir 27 proc. „iPhone 5S“ pardavimų.

Telefonas „iPhone 5C“, pasižymintis galimybe rinktis net iš 5 skirtingų spalvų korpusų, neturi vienos pirmaujančios spalvos pirkėjų tarpe. 27 proc. visų parduodamų šio telefono modelių yra mėlynos spalvos, 25 proc. – baltos, 21 proc. – žalios, 20 proc. – rožinės, o geltonos – vos 7 proc.

CIRP taip pat išsiaiškino, kaip skiriasi šių telefonų modelių spalvų pasirinkimas tarp lyčių. Moterys labiau linkusios rinktis sidabrinės spalvos „iPhone 5S“ ir rožinės spalvos „iPhone 5C“, tuo tarpu vyrai dažniau renkasi baltos spalvos „iPhone 5C“.