„Apple“ kuria televizijos serialą apie aplikacijas

Pastaruoju metu sklido daug gandų, kad kompanija „Apple“ gali žengti į turinio televizijai gamybą. Ketvirtadienį kompanija patvirtino kurianti televizijos serialą apie aplikacijas, kuriame vaidins muzikos atlikėjas Will.i.am.

„The New York Times“ duotame interviu „Apple“ viceprezidentas ir internetinės programinės įrangos bei paslaugų padalinio vadovas Eddy Cue patvirtino, kad yra dirbama su Will.i.am ir autoritetingais televizijos prodiuseriais Benu Silvermanu ir Howardu T. Owensu ties scenarijumi neparemtu serialu apie mobiliąsias aplikacijas.

Silvermanas yra žinomas dėl sėkmingo darbo ties serialais „Flaked“, „The Biggest Loser“ ir „Marco Polo“. Būdamas televizijos kanalo „NBC“ vadovu, Silvermanas kartu su Cue yra bendradarbiavęs dėl serialo „The Office“ perkėlimo į „iTunes“ parduotuvę.

Kol kas nėra jokios informacijos apie serialo biudžetą, pavadinimą, siužetą, serialo trukmę ar kaip žiūrovai galės matyti šį serialą.

Tiesa, E. Cue pabrėžė, kad šis serialas neturėtų būti pagrindas manyti, kad „Apple“ visapusiškai žengia į televizijos serialų rinką ir dabar pradės kurti begales jų.

„Apple“ kuria televizijos serialą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Dr. Dre

Į televizijos serialų rinką kompanija „Apple“ ruošiasi įžengti su nauju serialu „Vital Signs“, kuris bus autobiografinio tipo ir jame pagrindinį vaidmenį atliks „Beats“ įkūrėjas, o dabar vienas „Apple“ vadovų reperis Dr. Dre.

Kaip skelbia „The Hollywood Reporter“, šaltiniai, susiję su serialo kūrimu, apibūdina jį kaip „tamsų“, apie vieną Dr. Dre gyvenimo etapą pasakojantį serialą. Teigiama, kad kiekviena serialo serija pasižymės skirtinga nuotaika ir tuo, kaip Dr. Dre su jomis tvarkosi.

Pusės valandos trukmės serijose netrūks smurto ir sekso scenų. Manoma, kad serialas nebus rodomas per gandais apipintą „Apple“ televizijos platformą, o greičiau bus prieinamas per „Apple Music“, „Apple TV“ ar kabelinę televiziją.

Serialas yra pilnai finansuojamas „Apple“ lėšomis, o jo vykdančiuoju prodiuseriu yra paskirtas tas pats Dr. Dre. Tarp „Vital Signs“ aktorių taip pat bus žymus Holivudo aktorius Samas Rockwellas ir Mo McRae, vaidinęs populiariame seriale „Anarchijos sūnūs“.

Naujausią „iPad Air“ reklamą įgarsino populiaraus serialo „Breaking Bad“ žvaigždė

Aktorius Bryan Cranston

Naujausioje planšetinio kompiuterio „iPad Air“ reklamoje „Apple“ jį lygina su pieštuku, pabrėždama abiejų naudingumą ir plonumą. Be to, ši reklama išskirtinė dar ir tuo, kad ją įgarsino populiaraus serialo „Beaking Bad“ pagrindinis aktorius Bryanas Cranstonas.

Reklamoje, kuri pirmą kartą buvo parodyta per „iPad Air“ pristatymą antradienį, vaizduojamas ant stalo padėtas pieštukas įvairioje aplinkoje, pavyzdžiui, laboratorijoje ir bibliotekoje. B.Cranstono balsu skamba tokie žodžiai: „Tai labai paprasta priemonė, kuri taip pat yra labai galinga“.

Tik apie 60 sekundžių trukmės reklamos pabaigoje parodoma „iPad Air“ planšetė, kuri visąlaik buvo padėta už pieštuko. Tai siekta pabrėžti įrenginio korpuso plonumą.

Kviečiame pasižiūrėti reklamą.